Оголошення

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади»

17:00:16 03.09.2020

ДО ВІДОМА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ Є ВЛАСНИКАМИ БДЖОЛОСІМЕЙ!

Якщо Ви є власником бджолосімей, Ви маєте право отримати дотацію з державного бюджету. Повідомляємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (зі змінами) здійснюється державна підтримка бджільництва.

11:51:15 26.08.2020

До уваги виборців району!

9 вересня 2020 року закінчується термін подачі заяв щодо зміни виборчої адреси для участі у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Якщо ви проживаєте не за місцем своєї реєстрації, якщо ви не маєте зареєстрованого місця проживання, якщо ви маєте довідку внутрішньо переміщеної особи, тоді вам необхідно звернутися із заявою щодо зміни виборчої адреси у паперовій формі (або в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису) до органу ведення Державного реєстру виборців.

08:38:45 25.08.2020

«Water Monitoring and Engineering 2020»

До відома представників водоканалів, центрів екологічного моніторингу, екологічних лабораторій та лабораторних центрів, органів державного і муніципального екологічного контролю, агропромислового комплексу та тваринництва, проектних, наукових, громадських організацій 27 серпня 2020 року відбудеться Міжнародна online виставка рішень для будівництва та експлуатації гідротехнічних споруд та моніторинг водних об’єктів «Water Monitoring and Engineering 2020».

14:52:49 20.08.2020

Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

14:14:43 19.08.2020

Увага. Відключення газопостачання 17.08.2020!!!!

Полонська дільниця АТ "Хмельницькгаз" повідомляє, що в зв'язку з проведенням ремонтних робіт по заміні засувок на газопроводі згідно ІП 2020 буде припинено газопостачання в м.Полонне, та смт.Понінка 17.08.2020 о 8.00 год на 2 доби.

16:00:26 14.08.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

До відома мешканців громади: інформуємо щодо проведення земельного аукціону з продажу прав оренди на земельну ділянку з кадастровим номером 6823683500:04:005:0041 площею 2,20 га, яка розташована за межами Кустовецького старостинського округу Полонської ОТГ. Торги відбудуться 21.08.2020 року.

09:18:16 14.08.2020

Університет економіки і підприємництва та Хмельницького фахового економіко-технологічного коледжу запрошує на навчання випускників 9-х класів

Адміністрація Університету економіки і підприємництва та Хмельницького фахового економіко-технологічного коледжу повідомляє про можливість вступу до Хмельницького фахового економіко-технологічного коледжу випускників 9-х класів. Прийом документів триває до 22.08.2020 року.  Для випускників 11-х класів, які склали ЗНО з двох предметів, або тих які не склали ЗНО, пропонуємо вступити на II курс Коледжу за скороченою програмою. Прийом документів триває до 01.09.2020 року.

11:32:16 13.08.2020

У місті Полонне стартує Міжнародний керамічний пленер “Фенікс”

У суботу, 15 серпня, в місті Полонне відкривається Міжнародний керамічний пленер “Фенікс”. Протягом двох тижнів жителі та гості міста поринуть у всесвіт давніх керамічних традицій регіону та новітніх технологій виробництва кераміки.  В програмі пленеру - майстер-класи, лекції та презентації керамістів, виставка керамічної плитки. Відвідувачі зможуть власноруч виготовити керамічну плитку, а також взяти участь у створенні величезної мозаїчної картини, яка буде зібрана у велике художнє панно. Крім того, кожен охочий зможе опанувати мистецтво декорування керамічної плитки, яку компанія Golden Tile підготувала спеціально для цього.

08:50:07 13.08.2020