Оголошення

ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», затвердженого рішенням 97-ї сесії І скликання  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 11.09.2020 року №13, розпорядження Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади» від 28.09.2020 року №284/ 2020-р., затверджена конкурсна комісія з проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників (далі – конкурсна комісія) у складі 7-ми осіб.

09:00:16 20.10.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

«ПОЛОЖЕННЯ про Громадський бюджет  Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади»        Виконавчим комітетом Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади розроблено проект регуляторного акта «Положення про Громадський бюджет  Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади».

14:18:05 15.10.2020

Увага важливе оголошення!!! Шепетівська дистанція колії інформує

На напрямку Козятин - Шепетівка з 04 жовтня 2020 року на переїзді 123 км перегон Полонне - Хролин будуть виконуватись роботи з ремонту колії. Рух автотранспорту буде припинений з 06 год. 00хв. 04 жовтня до 17 год 00хв. 07 жовтня 2020. Проїзд автотранспорту буде здійснюватись через переїзд 127км. Просимо Вас інформувати причетних. Попереджувальні знаки будуть виставлені працівниками ПЧ-18.

22:46:40 05.10.2020

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України №169 від 15.02.2002 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» із змінами, керуючись рішенням 97-ї сесії І скликання Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 11.09.2020 року №14, виконавчий комітет  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади – спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту ( 2 посади).

15:00:50 02.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

на посаду директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади»

19:07:03 28.09.2020

Вітання з Днем працівників цивільного захисту України (День рятівника)

ШАНОВНІ РЯТІВНИКИ! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівників цивільного захисту України ( Дня рятівника). Це свято об'єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від різних стихій.

21:01:43 16.09.2020

Осіння диспансеризація тварин у м. Полонне та населених пунктах Полонської ОТГ

Полонська районна державна лікарня ветеринарної медицини проводить з 14 вересня 2020 року осінню диспансеризацію тварин у м. Полонне та населених пунктах Полонської ОТГ  для  проведення діагностичних досліджень і щеплення великої рогатої худоби в господарствах особистого користування.

20:58:46 16.09.2020