28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників.

Дата: 28.10.2021 08:24

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишаться події Другої світової війни, яка принесла на нашу землю стільки болю та крові, коли за право бути вільним наш народ заплатив неймовірно страшну ціну. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Друга світова війна забрала та скалічила мільйони життів у всьому світі. Вона стала величезною трагедією для усього людства.

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв рідну землю  на передовій, самовідданою працею наближав перемогу в тилу,  хто піднімав Україну з руїн, чиє життя забрала війна.

Низький уклін і глибока вдячність усім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Глибока шана  солдатським вдовам, дітям війни.

Свято визволення - велике свято для  кожного з нас, та, на жаль, воно затьмарене подіями, які відбуваються на сході країни. Віриться, що наш народ зробить усе можливе для встановлення миру на рідній землі.

Шановні ветерани!

Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь…

Ми завжди будемо пишатися Вашим подвигом!

Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

З повагою,

Полонський міський голова                                                              Франц СКРИМСЬКИЙ