У Вікіпедії пройде Конкурс наукових фотографій 2020

З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових зображень 2020, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада. Конкурс має на меті популяризувати наукові знання через наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії Вікіпедії зображеннями, що ілюструють наукові процеси, явища та об’єкти. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі. Для цього потрібно з 1 по 30 листопада завантажити фотографії, що документують світ науки. Це можуть бути зображення, що показують об’єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи дослідницьке обладнання у п’яти номінаціях: «Мікроскопія», «Нефотографічні зображення» (у тому числі відео), «Люди в науці», «Загальна категорія», «Живі організми».

17:10:13 10.11.2020

ПОДЯКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні полончани та жителі сіл міської об’єднаної територіальної громади, Завершився виборчий процес на місцевих виборах 2020 року. Щиро дякую всім виборцям Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, які взяли участь в голосуванні за вашу активну громадську позицію, розуміння та підтримку, яку ви проявили до всіх кандидатів на посаду міського голови та кандидатів в депутати міської ради.

11:47:51 06.11.2020

Конкурсна комісія, керуючись Положенням про проведення конкурсу, затвердженого рішенням 97-ї сесії І скликання  Полонської міської ради ОТГ від 11.09.2020 року №13, розпорядженням Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади» від 28.09.2020 року №284/ 2020-р, провела відповідну роботу щодо організації вищезазначеного конкурсу.

11:25:08 26.10.2020

ПРОТОКОЛ № 3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

22 жовтня 2020 року                                                                              м. Полонне         Відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням 97-ї сесії І скликання  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 11.09.2020 року №13, розпорядження Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади» від 28.09.2020 року №284/ 2020-р., затверджена конкурсна комісія з проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників (далі – конкурсна комісія) у складі 7-ми осіб.

15:13:56 22.10.2020

До відома виборців, які знаходяться на самоізоляції!!!

Щодо форми довідки медичної установи про стан здоров’я осіб, які підлягають самоізоляції та виявили бажання проголосувати за місцем перебування. Пунктом 12 Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641, передбачено, що виборцям, які підлягають самоізоляції відповідно до пункту 20 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рекомендується здійснювати голосування за місцем перебування.

14:01:54 21.10.2020

Тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Хмельницька обласна дитяча лікарня" Хмельницької обласної ради - Завантажити

13:38:43 21.10.2020

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням 97-ї сесії І скликання  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 11.09.2020 року  №13, розпорядження Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади» від 28.09.2020 року №284/ 2020-р., затверджена конкурсна комісія з проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників (далі – конкурсна комісія) у складі 7-ми осіб. Детальніше

16:28:24 20.10.2020

Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

13:16:08 20.10.2020