Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки

Дата: 11.11.2021 09:34

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

Назва об’єкта оцінки

Місцезнаходження об’єкта оцінки

Площа об’єкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

м. Полонне, вул.Лесі Українки, 174А Шепетівського р-ну Хмельницької обл. 6823610100:02:005:0755

26890м2

Земельна ділянка

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за 3 робочих дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

• заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (додаток 1);
  • копії установчих документів претендента (для юридичних осіб )  Статут;
  • копія паспорта (для претендента – фізичної особи-підприємця);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Усі документи  та копії документів посвідчуються  підписом керівника суб’єкта  оціночної діяльності.

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову  пропозицію.

Інформація про проведення конкурсу:

-  конкурс відбудеться 14 грудня  2021 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територальної громади за адресою: Хмельницька область Шепетівський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Заява та документи  на участь у конкурсі подаються  до 10  грудня 2021року

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет № 9), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 2-00-93, 2-05-46