Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

Новини ЦНАПу

Міграційна служба Хмельниччини інформує

Вклеїти фотокартку до паспорта громадянина України по досягненні 25- та 45- ти річного віку під час карантинних заходів можна за місцем звернення Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує  громадянство  України. На даний час паспорти громадянина України мають сучасний вигляд та оформляються у формі ID-картки, але чинними залишаються також паспорти громадянина України попереднього зразка, які мають вигляд паспортної книжечки.

15:38:20 10.12.2020

Гід з державних послуг

Гід з державних послуг - це інформаційний інтернет-портал, що містить інформацію про державні послуги, які надаються в Україні. Зараз на Гіді є інформація щодо державних послуг — про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Їх кількість постійно зростає, поповнюючись кожного дня новими послугам та відомостями про них.

13:36:01 04.12.2020

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ТА РАЙОНУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОЛОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПОВІДОМЛЯЄ: з метою забезпечення видачі готових паспортних документів у день виборів, 25 жовтня 2020 року,  з 8.00 до 20.00 буде здійснюватись видача ID-карток.

10:05:34 23.10.2020

«Синдром струшеної дитини» – чому не можна струшувати дитину

Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми. Проведене опитування серед батьків показало, що 5% батьків струшують свою дитину з метою її заспокоєння і взагалі не мають інформації про шкідливий вплив таких дій. Таке явище як «Синдром струшеної дитини» є фізичним та психологічним насильством щодо неї та призводить до ушкодження мозку, а в деяких випадках – має летальні наслідки.

08:56:18 13.10.2020

Сервіс « Електронна черга»: порядок реєстрації громадян на оформлення біометричних документів

(інтерв’ю начальника УДМС О.М.Панькова) Протягом 20-ти останніх років ми спостерігали швидкий розвиток технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Поступово еволюціонують державні сервіси, що змінюють звичні всім черги на декілька кліків у комп’ютері або смартфоні. Саме про електронні сервіси, які запровадженні Державною міграційною службою України маємо змогу поговорити із начальником Управління ДМС України в Хмельницькій області Олегом Паньковим.

08:56:17 03.08.2020

До уваги жителів громади та району!!!

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», що набирає чинності 28.07.2020р. з 17 серпня 2020 року впроваджується оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР, Єдиний державний реєстр).

16:16:11 28.07.2020

Про внесення змін та затвердження у новій редакції Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

Керуючись Законами України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про адміністративні послуги»,  «Про державну реєстрацію актів цивільного  стану»,  «Переліком адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. №523 зі змінами, Постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини»  від 10.07.2019 №691,  рішенням Полонської міської ради «Про утворення Центру надання адміністративних послуг у Полонській міській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положення про нього» від 30.05.2017 року №6 зі змінами, враховуючи лист відділу  комунальної власності та інфраструктури виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, з метою покращення якості надання адміністративних послуг, виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

13:32:26 02.07.2020

Оформлення допомоги при народженні онлайн 2020

Мінсоцполітики запровадило Е-послугу  оформлення допомоги при народженні дитини на порталі: e-services.msp.gov.ua Відтепер допомогу при народженні батьки можуть оформити онлайн. Основні переваги нової опції від Мінсоцполітики:  - послугою ви можете скористатись не виходячи з дому чи офісу: подати заяву та отримати результат;  - скористатися послугою ви маєте змогу цілодобово, кожного дня;  - перелік документів скорочено.

11:16:10 10.04.2020

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та відповідно до затверджених Урядом заходів, з 06.04.20 року  ЦНАП Полонської ОТГ  переведено на максимальне використання засобів дистанційного зв’язку! На період карантину  обслуговування суб'єктів звернення здійснюється лише у виключних випадках  та тільки  згідно  графіка  обслуговування за  слідуючими напрямками: Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, видача довідки про реєстрацію місця проживання – понеділок, п’ятниця з 9.00 до 12.00;

20:08:29 07.04.2020