Новини ЦНАПу

«В період карантинних заходів, міграційна служба не застосовуватиме штрафів до іноземців та громадян України, які вчасно не переоформили свої документи»- начальник УДМС області Олег Паньков.

1) Олеже Михайловичу, в період запровадження обмежувальних заходів, розкажіть, будь ласка, за яким графіком роботи працює міграційна служба області? - В умовах проведення карантинних заходів міграційна служба області не припинила своєї роботи та  забезпечує надання населенню адміністративних послуг. Варто зазначити, що на період заходів, ці послуги є обмеженими, надаються за встановленим графіком роботи та у виключних випадках.

09:40:21 02.04.2020

Про режим роботи ЦНАПу в умовах карантину на території Полонської міської ради ОТГ

Керуючись законом України ”Про місцеве самоврядування”, враховуючи рекомендації розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.03.2020 року №252/2020-р ”Про організаційні заходи в умовах карантину на території Хмельницької області”, статті 30 Закону України ”Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 ”Про запобігання поширенню на території України корона-вірусу СОVID-19”, з метою запобігання поширенню на території Полонської міської ради ОТГ коронавірусу СОVID-19 та з урахуванням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзви­чайних ситуацій від 12 березня 2020 року № 3:

12:49:07 22.03.2020

УНЗР при декларуванні: порядок його відображення у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Відповідно до змін, які були внесені до Закону України «Про запобігання корупції», з 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно зазначати відомості про свій номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та вказувати відповідні номери членів сім’ї.  Отже, УНЗР- це цифровий, незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу. Особа отримує цей номер ВИКЛЮЧНО під час оформлення біометричних документів, а саме: паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта для виїзду за кордон.

14:30:06 29.01.2020

Подорожі за кордон із неповнолітніми дітьми

(Інтерв’ю начальника Управління- О.М.Панькова) Олег Михайлович, сьогоднішня зустріч із Вами присвячена темі виїзду за кордон із неповнолітніми дітьми. Які документи необхідно мати батькам для  здійснення таких подорожей?

13:39:39 29.01.2020

«Паспорт громадянина України  у вигляді ID-картки - вимога  сьогодення»

(інтерв’ю начальника Управління Панькова О.М.) Олеже Михайловичу, сьогоднішнє інтерв’ю з Вами присвячено паспорту громадянина України у вигляді IDкартки. Розкажіть, будь ласка,  про цей документ? Паспорт громадянина України у формі ID-картки є   документом,  що посвідчує особу та  підтверджує громадянство на території України. На сьогоднішній день ID-картка відповідає найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів. Завдяки вбудованому електронному безконтактному носію (чіпу), який містить персональні та біометричні  дані власника її неможливо підробити або скопіювати.

13:32:50 29.01.2020

До уваги жителів району та громади!

13:30:20 29.01.2020

Увага!

Попередньо зареєструвавшись через електронний сервіс Держгеокадастру державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, в Центрі надання адміністративних послуг управління виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ можна отримати результати таких адміністративних послуг, як:

13:29:31 29.01.2020

Корисна інформація

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 31.03.2015 №466/5 «Про деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» визначено, що виписки, витяги та довідки в паперовій та електронній формах мають однакову юридичну силу.

13:28:33 29.01.2020

Увага! З 01.01.2020 року змінено ставки адміністративного збору у сфері державної реєстрації

З 1 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Статтею 7 вказаного закону установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2020 року – у розмірі 2102 гривні. Розмір адміністративного збору та плати у сфері державної реєстрації у 2020 році, відповідно до статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» підлягає обрахуванню у відповідному співвідношенні від вказаної вище суми.

09:03:17 14.01.2020