ПОСТАНОВА від 28 лютого 2022 р. № 165 "Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб"

Дата: 09.03.2022 10:07

1. Зупинити строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні. Відповідно до статті 64 Конституції України, статей 121, 20 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:

2. Поновити зупинені строки у місячний строк після припинення чи скасування воєнного стану на відповідній території України.

Прем’єр-міністр України             Д. ШМИГАЛЬ

За додатковою інформацією просимо звертатись за тел. 2-01-06, 098 595 49 06. Тетяна Вікторівна.