Caritas Ukraine Newsletter 5/2024

Президентка Карітасу України Тетяна Ставнича взяла участь у зустрічі Альянсу українських організацій громадянського суспільства. Разом віцепрем’єр-міністеркою Іриною Верещук говорили про взаємодію Уряду та громадських організацій у гуманітарному реагуванні, а також у співпраці з міжнародними донорами. Детальніше>>

13:44 14.06.2024

ПРОТОКОЛ Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при розробленні містобудівної документації «Детальний план території для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, м. Полонне, вул. Степана Бандери, 29 (земельна ділянка з кадастровим номером 6823610100:02:005:1326)»

17:06 13.06.2024

Як не отруїтися грибами?

Рясні дощі та тепла погода спричинили справжнє паломництво грибників до лісів та посадок. Попри те, що у багатьох регіонах країни діє заборона на відвідування лісів через мінну небезпеку, охочих збирати гриби не бракує. Хмельниччина, на щастя, до таких регіонів не належить. Проте, не варто забувати про інше — зокрема, про дотримання правил безпеки при збиранні грибів та їх споживанні.

15:41 13.06.2024

Інформаційне повідомлення щодо порядку складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи

Положеннями окремих нормативно-правих актів для прийняття рішення про призначення в окремих випадках деяких видів допомог, надання пільг з оплати комунальних послуг, а також для включення до Реєстру осіб, які мають право на пільги, передбачено складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи (далі – Акт обстеження).

08:44 13.06.2024

Повноваження муніципалітетів щодо мобілізації та військового обліку

З 18 травня 2024 року змінені повноваження органів місцевого самоврядування у сфері оборонної і мобілізаційної роботи Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» від 11.04.2024 №3633-IX.

11:29 11.06.2024

Ринок праці Хмельниччини

У січні-травні 2024 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 13,8 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували майже 3 тисячі роботодавців. В базі даних налічувалось 10,1 тисяч вакансій. Середній розмір оплати праці становив 11 066 гривень.

09:09 11.06.2024

Проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Полонській міській раді

З метою координації дій та контролю щодо виконання заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі 07.06.2024 року в приміщенні Полонської міської ради відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

15:11 07.06.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Для захисту Батьківщини необхідно надати допомогу у будівництві фортифікаційних споруд (укріплення траншей). Роботи проводяться на Сході за кілька десятків кілометрів від лінії зіткнення. Запрошуються різноробочі на вахтову форму організації робіт терміном з 9 червня до 1 липня. Оплаті праці підвищена та складає біля 800 гривень за добу. Транспортування, житло та харчування забезпечено. Для детального обговорення умов звертатись в Полонську міську раду до першого заступника голови. Телефон для довідки: 067 224 04 98

11:42 07.06.2024