Виплати ВПО: як зміняться правила нарахування допомоги з 1 березня

Україна за два роки направила на виплати внутрішньо переміщеним особам 130 млрд гривень (57 млрд в 2022 році та 73 млрд – в 2023-му). З 1 березня підхід до надання державної допомоги буде змінено: її призначатимуть лише найуразливішим категоріям населення, щоб зробити допомогу більш адресною та оптимізувати бюджет.

10:21 06.03.2024

Прощання з Героєм!

Полонська громада провела у засвіти солдата ТРИГУБУ СЕРГІЯ ВАЛЕРІЙОВИЧА (1991-2024)  Водій 1-го гірсько-штурмового взводу військової частини А3715 загинув, виконуючи свій військовий обов'язок із захисту Батьківщини, 29 лютого 2024 року в районі населеного пункту Синьківка Куп'янського району. Схиляємо голови у вічній скорботі за хоробрим сином України! Вічна слава безсмертю хоробрих, що кличуть на подвиг живих!

15:23 05.03.2024

Шановні жителі міста Полонне

Статтею 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах. Якщо ви користуєтесь послугами підприємства з централізованого водопостачання та водовідведення (самовільне під’єднання до мереж водопостачання та водовідведення) та не маєте укладеного договору з КП «Полонне тепловодопостачання» - це крадіжка, тому саме час це виправити.

09:52 05.03.2024

Про оголошення Дня жалоби

Відповідно до п. 20 ч. 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв'язку із загибеллю під час виконання військових завдань ТРИГУБИ Сергія Валерійовича: 1. Оголосити в Полонській міській територіальній громаді 05 березня 2024 року Днем жалоби. 2. На знак скорботи за загиблими забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях комунальних та державних установ, підприємств,  установ, організацій та закладів  на території громади.

09:23 05.03.2024

В Полонному відбулися змагання зі спортивного орієнтування в рамках загальнонаціонального проєкту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”

Нещодавно у місцевому парку міста Полонне відбувся II етап змагань зі спортивного орієнтування в рамках загальнонаціонального проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Це змагання серед учнів України під гаслом «Разом переможемо!», головною метою яких є збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі та ведуть здоровий спосіб життя.

15:20 04.03.2024

Підтримка без кордонів!

Підтримка без кордонів! Завдяки співпраці міського голови Полонської громади Франца Скримського з небайдужими норвежцями, які неодноразово допомагали українському народу, переконуємося, що нас підтримує весь цивілізований світ. Цього разу небайдужі мешканці Норвегії передали квадрокоптер Mavic Pro, який направився для виконання бойових завдань 25-им батальйоном 47-ої окремої механізованої бригади. Також завдяки спритним рукам працівників Центрального Будинку культури та Центральної бібліотеки вдалося відправити чергову партію химер, які є надійним захистом для наших Захисників та Захисниць.

08:47 04.03.2024

Інформація стосовно результатів конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної інформує про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної оцінки земельної ділянки, який відбувся 01.03.2024 року.

14:53 02.03.2024

Живим коридором Полонщина зустріла свого Героя, солдата САРНАЦЬКОГО ВІКТОРА ЛЕОНІДОВИЧА

Живим коридором Полонщина зустріла свого Героя, солдата САРНАЦЬКОГО ВІКТОРА ЛЕОНІДОВИЧА (1977-2024), який загинув 24 лютого під час виконання бойового завдання в районі села Колодязі Донецької області. Поховали Захисника на Алеї Героїв на Новому кладовищі. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Щирі співчуття рідним і близьким.

15:36 01.03.2024

РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРИЙНЯТО

На сайті Уряду оприлюднено постанову від 23.02.2024 № 185 “Про індексацію пенсійний і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“, якою передбачено проведення індексації пенсій, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим віковим категоріям пенсіонерів.

13:50 01.03.2024

МЕНІ 57 РОКІВ, НЕ ПРАЦЮЮ. МИНУЛОГО РОКУ ОТРИМАЛА ВАЖКИЙ ПЕРЕЛОМ, ЛІКУЮСЬ ВЖЕ КІЛЬКА МІСЯЦІВ. ЧИ МОЖУТЬ МЕНІ ПРИЗНАЧИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ?

Якщо через тривалу хворобу людина не працює, перебуває у складних життєвих обставинах, то житлову субсидію в такому випадку може бути призначено на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії, в якому буде зазначено відомості про тривалу хворобу (підпункт 3 пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848).

13:30 01.03.2024