Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

Свято Вишиванки

Сьогодні, у День вишиванки, в Центральному Будинку культури Полонської МР ТГ відбулося свято вшанування обдарованих учнів «Зоряний олімп-2024». Нагородження переможців олімпіад, конкурсів та змагань відбулося за участі начальника відділу освіти, молоді та спорту Віталія Сітарського, заступниці міського голови Тетяни Шамрай та представниці БФ «Свідомі» Дарії Білоус. Діти, які сьогодні демонструють високий рівень знань, креативність, цілеспрямованість у майбутньому стануть тією рушійною силою, яка приведе Україну до розквіту.

17:00 16.05.2024

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, оберіг, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

07:00 16.05.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! Планові вибухові роботи на Полонському гранітному кар'єрі

До уваги мешканців громади! 17 травня 2024 року з 10.00 до 18.00 год. на Полонському гранітному кар'єрі проводитимуться планові вибухові роботи. Шановні мешканці! Нагадуємо Вам про небезпеку перебування у вибухонебезпечній зоні.

16:47 15.05.2024

Відчуй любов та тепло через пісню!

Відчуй любов та тепло через пісню!  26 травня  18:00  Полонський будинок культури Лєна Дарк з новою концертною програмою «Даруємо любов» за участі танцювального колективу фітнес центру «Sparta» вирушає до вас.  Півтори години живої музики. Всім відомі хіти та прем’єри, які ще надовго залишаться у вашій душі.  Неймовірна атмосфера, теплі розмови, ваші серця зливатимуться в унісон.  Головна місія благодійного концерту - збір коштів на потреби військових вашої громади. Вхід за донат

14:07 15.05.2024

З 13 до 17 травня — Європейський тиждень громадського здоров’я

В Україні цей захід відзначають уже вшосте. Ця акція має на меті привернути увагу до здоров’я та добробуту громадян, а також сприяти співпраці профільних спільнот у Європі. Громадське здоров’я — термін, що виходить поза рамки медичної сфери. Це поняття не лише про тривалість життя, а й  про його якість навіть у найстаршому віці. Зокрема, подовження активності, збереження світлого розуму і любові до життя, психічний та соціальний добробут кожної людини, не залежно від віку, статі та місця проживання.

14:49 14.05.2024

Компенсація за облаштування робочого місця  людини з інвалідністю

Компенсація за облаштування робочого місця людини з інвалідністю

За державною програмою роботодавцям на Хмельниччині виплачують компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю. В межах цієї програми роботодавцям компенсуються фактичні витрати за придбання: - спеціалізованих меблів та фурнітури; - тактильних дисплеїв, комп’ютерів з вбудованими пристроями для захисту очей; - засобів зв’язку та навушників для працівників з вадами слуху; - підйомної платформи для робочого місця; - та інші допоміжні засоби.

15:49 13.05.2024

Новий Закон про мобілізацію набирає чинності з 18 травня!

16 квітня 2024 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон від 11.04.2024 №3633-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" (раніше законопроєкт №10449). Основна його частина набирає чинності через один місяць з дня, наступного за днем його опублікування. Опублікування відбулося 17 квітня 2024 року в "Голосі України", отже, дата набрання чинності основною частиною цього Закону - 18 травня 2024 року!

14:48 13.05.2024

Коли пенсіонер зможе отримати частину пенсії, що надійшла на його ім’я як благодійна пожертва?

Благодійний персоналізований внесок, або благодійна пожертва, здійснена на користь конкретного пенсіонера, включається у виплатні документи не пізніше одного місяця з дня надходження коштів. Пенсіонерові, зазначеному в платіжній інструкції, спрямовується 70 відсотків благодійної пожертви. Фінансування коштів здійснюється відповідно до дат виплати пенсії (пункт 6 Постанови правління Пенсійного фонду України від 15 лютого 2023 року № 8-1 “Про затвердження Порядку сплати благодійної пожертви та виплати її частини пенсіонерові”(зі змінами)).

10:42 13.05.2024

Виплата пенсій пенсіонерам-ВПО, які не пройшли ідентифікацію, відновлюється після її проходження

До 31 березня 2024 р. для пенсіонерів, які стали внутрішньо переміщеними особами ДО 24 лютого 2022 р., тривав процес проходження фізичної ідентифікації. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи дійсно кошти від держави отримує саме та особа, якій вони призначені. У березні термін виплати пенсії без проходження ідентифікації – завершився.

10:18 13.05.2024

Вітання Полонського міського голови з Днем матері!

Дорогі жінки, любі наші  мами! Сердечно вітаю Вас з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері! Це свято важливе для кожного з нас, тому що багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам. Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту. Схилімо низько свої голови і висловім щире „спасибі” милим нашим матерям, за їх материнську любов, за допомогу, за щиру пораду.

07:00 12.05.2024