Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

Герої не вмирають

З нагоди Дня Героїв у четвер 23 травня 2024 року на площі Лесі Українки біля алеї загиблим воїнам-землякам відбудеться флешмоб «Герої не вмирають». Початок об 11.00. Запрошуємо полончан доєднатися до заходу і вшанувати пам’ять борців за незалежність України.

15:21 22.05.2024

Робота без бар’єрів: рівні умови для працевлаштування, навчання та ведення бізнесу

Створення безбар’єрного середовища є важливим напрямом розвитку сучасного цивілізованого світу. Однією з важливих складових - економічна рівність громадян, яка передбачає наявність однакових умов та можливостей, незалежно від походження, статі, віку, фізичних можливостей та соціальної групи, зокрема - для працевлаштування, побудови кар’єри, навчання, ведення бізнесу.

08:46 22.05.2024

Повідомлення суб’єктом підприємницької діяльності, який використовує пестициди та агрохімікати

Повідомляємо Вас, що Товариством з обмеженою відповідальністю «Полонне-Агро» буде проведено внесення ЗЗР по посівах, що межує з населеними пунктами м.Полонне, с.Блидні  Шепетівського району Хмельницької області. Відповідальна особа за обробку головний агроном Сінчук Олександр Валерійович, контактний телефон 067-381-55-82. Обробка буде проводитись з 17 травня по 20 травня 2024 року.

11:41 20.05.2024

10 травня 2024 року на базі Полонського відділу Шепетівської філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбулась робоча зустріч представників Шепетівського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області та Центру зайнятості на тему «Активна зайнятість та працевлаштування осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі».

10:54 20.05.2024

До уваги депутатів Полонської міської ради VIII скликання! Про скликання 63-ї чергової сесії 29.05.2024 р. о 10.00 год.

Керуючись п.п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ст. 46, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:  Скликається шістдесят третя чергова сесія Полонської міської ради VIII скликання о 10:00 год. 29 травня 2024 року в приміщенні малого залу Будинку культури. (Розпорядження міського голови №108 від 17 травня 2024 р.) Порядок денний та розпорядження про скликання сесії будуть розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: pol-otg.gov.ua

16:38 17.05.2024

Кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутись за продовженням виплат

Звертаємо увагу! Якщо ви одночасно відповідаєте всім (!) наступним критеріям:  є отримувачем житлово-комунальної субсидії або пільги, були отримувачем субсидії або пільги станом на початок повномасштабної агресії російської федерації 24 лютого 2022 року,  проживали (чи проживаєте) на тимчасово окупованій території чи в зоні активних бойових дій;  з початку повномасштабної агресії не звертались до органів соціального захисту населення чи Пенсійного фонду України за перепризначенням субсидії або пільги,

14:52 17.05.2024

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Колективне мале підприємство «МРІЯ», код ЄДРПОУ 14145618, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для діючого об’єкта, з метою дотримання вимог природоохоронного законодавства. Місцезнаходження суб’єкта господарювання та об’єкта: 30500, Хмельницька область, Шепетівський р-н, м. Полонне, вул. Залізнична, 25А, тел. (03843) 9-94-56.

11:29 17.05.2024

Разом до перемоги!

Сьогодні ми маємо розуміти, що війна - це не тільки доля українських військових, насамперед - це доля кожного з нас. Тому продовжуємо підтримувати сили оборони України: чергова партія маскувальних костюмів вже доставлена до свого призначення, щоб надійно оберігати воїнів з Ізюмського та Дніпропетровського напрямків. Таке маскування не було б можливим без щоденних зусиль працівників Полонської бібліотеки та Будинку культури, основним стимулом яких є слова вдячності українських військових.

11:00 17.05.2024

ЗДАЙ КРОВ - ВРЯТУЙ ЖИТТЯ

Напевно, не має потреби говорити, як важливе донорство крові, особливо в нелегкий для нашої країни час боротьби. Адже одна донація крові здатна врятувати життя трьох бійців. 4 червня, починаючи з 09:00 години, у КНП «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Н.С. Говорун будуть функціонувати бригади по забору крові з КНП “Хмельницький обласний центр служби крові”. Минулоріч полончани показали згуртованість в бажанні задонатити власну кров, багатьом було відмовлено, так як з технічних причин бригада обмежена у прийомі доз крові за один виїзд. Тому, хто бажає бути донором, можете спланувати здачу крові та записатись на зручний для Вас день за номером телефону: 2 – 10 – 22 Донором може стати особа 18 - 60 років, яка не страждає хронічними соматичними захворюваннями, психічними захворюваннями, яка не хворіла сифілісом, гепатитом, туберкульозом, ВІЛ-інфекцією тощо. Нехай донорство дає Вам відчуття гордості за врятовані життя та пришвидшить нашу перемогу!

10:59 17.05.2024

У Міноборони пояснили, як зміняться процедури ВЛК після оновлення наказу №402

7 квітня 2024 року Міністерство оборони України прийняло наказ №262 ("Наказ"), який вносить зміни до наказу №402 "Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" від 14 серпня 2008 року. Зміни пов'язані зі скасуванням такого стану здоров'я військовозобов'язаних як "обмежено придатний". Наказ також передбачає наступні зміни:

10:26 17.05.2024