Щодо спалаху сальмонельозу

На Хмельниччині зафіксовано спалах сальмонельозної інфекції. Усі хворі відвідували заклад громадського харчування міста Хмельницький. Всього постраждало 15 осіб, у т.ч. 11 хворих знаходились на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні.

13:18 10.04.2024

Хмельницький політехнічний фаховий коледж ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 27.04.2024 о 12:00

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету “Львівська політехніка» проводить День відкритих дверей 27 квітня 2024 року о 12 годині. Запрошуються учні 9-х, 11-х класів а також їхні батьки. Навчання проводиться за спеціальностями:  - інженерія програмного забезпечення; - комп"ютерна інженерія; - автомобільний транспорт; - прикладна механіка; - галузеве машинобудування; - економіка; - менеджмент.

11:41 09.04.2024

Ринок праці Хмельниччини за березень

Станом на 1 квітня  2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,6 тис. осіб, в тому числі  212 учасників бойових дій,  936 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.  Серед безробітних: - 78 % - жінки; - 43,5 % - мешканці сільської місцевості; - 25,1% - молодь віком до 35 років.

11:38 09.04.2024

Громадська спілка «Центр відповідальної гри» (RGC) здійснює соціально-психологічну реабілітацію осіб із ігровою залежністю.

Центр відповідальної гри (RGC) як громадська спілка створений з метою розбудови в Україні  дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

15:25 08.04.2024

Прощання з Героєм!

Сьогодні Полонська громада провела в останню путь вірного Сина України - Олександра Григоровича ДЄЄВА 1978 р.н. Уродженець села Білецьке, навідник танкового взводу, Воїн-захисник поповнив Небесне Військо 1 квітня 2024 року. Невимовний біль втрати. Вічна слава безсмертю хоробрих, що кличуть на подвиг живих!

15:21 08.04.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

На Сході України, за 80 км від лінії зіткнення, під керуванням Шепетівської будівельної організації проводяться роботи з будівництва фортифікаційних споруд для підвищення обороноздатності держави. Запрошуються різноробочі на вахтову форму організації робіт терміном 16 діб. Оплата праці в розмірі 20 000 гривень в місяць + добові у розмірі 300 гривень за добу. Телефон для довідки: 067 224 04 98

15:18 08.04.2024