Дата: від до Скинути

Пенсійний фонд України спростив можливість подання заяв на призначення житлової пільги ветеранам

Пенсійний фонд України разом з Міністерством у справах ветеранів України реалізував експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни, а також їхнім родинам процес звернення за житловою пільгою. З червня спрощену заяву можна подати на вебпорталі електронних послуг Фонду.

12:01 19.06.2024

У зв’язку зі зростанням тарифу на електроенергію розмір субсидії перерахують автоматично

В Україні вже рік діє експериментальний проєкт, завдяки якому звернутися за житловою субсидією стало простіше: 13 червня 2023 року було ухвалено постанову Уряду № 601 “Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

12:00 19.06.2024

Пенсійний фонд України повідомив окремих отримувачів субсидій та пільг про необхідність звернутися за продовженням виплат

Пенсійний фонд України поінформував отримувачів житлових субсидії та пільг, які станом на 24 лютого 2022 році проживали або проживають на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій та з початку повномасштабної агресії не звертались за перепризначенням субсидії або пільги, про необхідність подати нову заяву для продовження отримання виплат.

11:59 19.06.2024

Служба зайнятості надає ваучери на навчання!

З початку року 522 мешканця Хмельниччини отримали ваучер на навчання. Ваучер - документ встановленого зразка, який видається особам певних категорій для здобуття нового фаху або підвищення кваліфікації за вже набутою спеціальністю, а роботодавцеві дозволяє отримати персонал з необхідною кваліфікацією.

11:56 19.06.2024

Шановні фермери!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Фермера України, який в нашій державі відзначають 19 червня! Тернистим був шлях становлення українського фермера. Але Ви вистояли. Фермерський рух народився разом з незалежною Україною і сьогодні є надійним гарантом розвитку аграрного сектору економіки держави.

08:00 19.06.2024

Почесні донори крові в Україні отримують надбавку до пенсії

14 червня на знак вдячності людям, які добровільно віддають свою кров для збереження життя інших, відзначається Всесвітній день донора крові.  Людина, яка безоплатно здала 40 разових максимально допустимих доз крові або 60 разових максимально допустимих доз плазми крові, отримує статус Почесного донора України.

16:37 18.06.2024

Відбулась робоча зустріч представників Шепетівського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації»

18 червня 2024 року відбулась робоча зустріч представників Шепетівського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області з головним юристом сектору  «Полонське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему «Можливості отримання безоплатної правової допомоги особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі».

15:58 18.06.2024

Володимир Білик взяв участь у Державній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17 червня відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному – низка важливих питань, пов’язаних як і з епідситуацією щодо керованих інфекцій, так і пожежна безпека в закладах освіти. Від Хмельниччини у засіданні комісії узяв участь заступник начальника ОВА Володимир Білик.

13:47 18.06.2024

Соціальна допомога замість пенсії: як оформити

Українці, які не мають достатнього страхового стажу для пенсії за віком, можуть отримувати державну соціальну допомогу. Де її оформити та які документи необхідні – в інфографіці.

13:26 18.06.2024

Щороку 18 червня дільничні поліції відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні.

Дана професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих оскільки посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. Це і захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами тощо. Саме від професійності роботи дільничного інспектора поліції залежить спокій та впевненість жителів громади. Це нелегка робота. У будні й свята, вони першими реагують на людську біду та приїжджають на місце злочину.

08:00 18.06.2024