Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Для захисту Батьківщини необхідно надати допомогу у будівництві фортифікаційних споруд (укріплення траншей). Роботи проводяться на Сході за кілька десятків кілометрів від лінії зіткнення. Запрошуються різноробочі на вахтову форму організації робіт терміном з 9 червня до 1 липня. Оплаті праці підвищена та складає біля 800 гривень за добу. Транспортування, житло та харчування забезпечено. Для детального обговорення умов звертатись в Полонську міську раду до першого заступника голови. Телефон для довідки: 067 224 04 98

11:42 07.06.2024

До уваги мешканців громади! Важлива інформації щодо змін вартості послуг комунальних підприємств міста.

Згідно рішень виконавчого комітету від 29 травня 2024 р. №124,126 та 127: 1) Про затвердження Положення про платні медичні послуги Комунального некомерційного підприємства Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савелівни Говорун» в новій редакції та нових тарифів на платні медичні послуги - Завантажити

09:46 07.06.2024

Кілька питань про нові правила вручення повісток

Поліція та представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вимагати у чоловіків віком 18-60 років пред’явити військово-облікові документи разом з документами, що посвідчують особу. Самі поліцейські не вручають повісток, а лише забезпечують порядок під час вручення повістки уповноваженими представниками, зокрема ТЦК та СП.

11:54 05.06.2024

При якому доході жертвам нацистських переслідувань надається 50-відсоткова знижка на оплату житлово-комунальних послуг?

Відповідно до статей 63, 64 Закону України “Про жертви нацистських переслідувань” пільга в розмірі 50-відсоткової знижки плати за житлово-комунальні послуги надається, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

14:01 03.06.2024

Запит на підготовку паперових документів можна надіслати онлайн

Попри те, що сьогодні цифровізація вже стала невід’ємною частиною життя українців, іноді для отримання тих чи інших послуг потрібно підготувати пакет документів у паперовому вигляді. Для зручності Пенсійний фонд України пропонує таку послугу, як попереднє замовлення паперових документів онлайн.

13:58 03.06.2024

До уваги мешканців громади!

В зв'язку з проведенням в м.Полонному 03 червня 2024 року планового хлорування мереж водопостачання реагентами з підвищеним вмістом хлору дозволяється використання води тільки для технічних потреб. Адміністрація КП "Полоннетпловодопостачання)"

10:53 31.05.2024