Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

Дата: від до Скинути

Повідомлення про провeдeння технологічних операцій з оприскування сільськогосподарських культур

ФГ «НІКА» доводить до відому мешканців, пасічників та власників земельних ділянок на території Полонської ТГ, що з 28.05.2024 р по 09.06.2024 р. за межами населеного пункту - с. Колосівка буде проводитися обприскування с/г культур по цвітінню посівів препаратами-інсектицидами та фунгіцидами. Роботи будуть проводитися у вечірній та нічний час після 18.00 год.

17:00 28.05.2024

ОГОЛОШЕННЯ ВИКОНКОМ

Полонська міська рада повідомляє, що чергове засідання виконавчого комітету Полонської міської ради відбудеться 29 травня 2024 року о 15.00 годині в приміщенні міської ради. Орієнтовний перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету розміщено на сайті. - Перейти.

14:00 28.05.2024

Повідомлення про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур

До уваги мешканців, пасічників, користувачів і власників земельних ділянок на території  Полонської ОТГ. З 21 травня 2024 року по 01 червня 2024 року, за межами населених пунктів с. Блидні, с. Новоселиця та та м. Полонне в межах громади, буде проводитись обприскування  посівів сільськогосподарських культур по цвітінню та вегетації фунгіцидами та інсектицидами.

10:09 28.05.2024

Служба зайнятості інформує: Уряд спростив порядок надання грантів для підприємців

У рамках державної підтримки малого та середнього бізнесу Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку надання грантів за програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів". Відповідна постанова №491 від 26 квітня 2024 року набула чинності 4 травня 2024 року.

10:01 28.05.2024

Профілактика кишкових інфекцій: Захистіть своє здоров’я!

Кишкові інфекції – це група захворювань, які викликаються різними збудниками, такими як бактерії, віруси та паразити. Найпоширеніші серед них — сальмонельоз, дизентерія, ротавірусна інфекція та гастроентерити. Вони передаються через забруднену їжу та воду, а також при контакті з інфікованими людьми або тваринами. Симптоми цих захворювань можуть включати діарею, блювоту, болі в животі, підвищену температуру і загальну слабкість. Особливо небезпечні вони для дітей, літніх людей та осіб зі зниженим імунітетом.

14:24 27.05.2024

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди для дільничних лікарень ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ЛІКАРНІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

1. Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин (ЗР) в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

14:40 24.05.2024

День Героїв

23 травня в Україні відзначають День Героїв – борців за волю України усіх часів. У Полонному відбулось зібрання з нагоди Дня Героїв. Жорстока боротьба за незалежність України продовжується і зараз. Свідченням того є алея слави з портретами наших земляків, яка сьогодні поповнилась новими іменами – Героями російсько-української війни: - Ігор Скоропадський - Сергій Тригуба - Віктор Сарнацький - Дмитро Рибачок - Костянтин Онопрієнко - Вадим Огойко - Сергій Мілігула - Віктор Марищук - Олег Даниленко - Віктор Горобець - Денис Блонський Вшановуючи пам'ять синів України, які самовіддано боролись за Батьківщину, сьогодні було вручено державні нагороди родинам загиблих Героїв.

16:00 23.05.2024

Повідомлення суб’єктом підприємницької діяльності, який використовує пестициди та агрохімікати

Повідомляємо Вас, що Товариством з обмеженою відповідальністю «Полонне-Агро» буде проведено внесення ЗЗР по посівах, що межує з населеними пунктами м.Полонне, с.Блидні  Шепетівського району Хмельницької області. Відповідальна особа за обробку головний агроном Сінчук Олександр Валерійович, контактний телефон 067-381-55-82. Обробка буде проводитись з 22 травня по 27 травня 2024 року.

16:28 22.05.2024