ВЕЛИКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Збір на тепловізійний монокуляр для 56-го окремого стрілецького батальону, інженерно-саперного взводу. з нагоди Дня Незалежності України, Дня Державного прапора та Дня нашого міста 19 СЕРПНЯ (субота) будуть діяти дві локації: 14.00 - 16.00 - площа Слави: «Дитяче містечко розваг» запрошує найменших полончан та гостей міста!  17.00 - площа перед Будинком культури, де на вас очікують: - ярмарки-розпродажі - культурно-мистецька акція від творчого десанту Полонщини - аукціон від БФ «Свідомі» - елементи військово-патріотичної гри «Джура» від станції юних туристів «Обрій» - виставка трофеїв російсько-української війни

07:00 18.08.2023

Оновлено версію програмного забезпечення ПРРО від ДПС

Державна податкова служба України повідомляє про оновлення версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS. У оновленій версії: додано можливість використання КЕП у форматі .pfx; удосконалено механізм повернення з ПРРО, що використовується, чеків, які були сформовані іншим ПРРО, що належить/належав одному суб'єкту господарювання;

06:00 18.08.2023

6 ТИСЯЧ 457 ГРИВЕНЬ надійде на рахунок Збройних Сил України завдяки творчості та бажанню співати заради перемоги!

Дякуємо творчій студії "ТАНДЕМ" за їх працю та Петру ЧЕРНИШЕНКУ за запал та вклад у нашу спільну справу! Дякуємо кожному полончанину та гостю міста, хто не проходив повз та долучився до збору! Висловлюємо подяку магазину "ЧІП" за допомогу у проведенні акції! Звіт про цільове направлення коштів надамо згодом - слідкуйте за публікаціями на нашій сторінці.

16:54 17.08.2023

СПІВАЄМО ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ

Творчий десант Центрального Будинку культури продовжує підтримувати нашу армію: гурт «КОНЦЕРТ», Валентин ЯРОСЛАВСЬКИЙ, Ольга КУЛІЦЬКА та Олександр ОЛЬШЕВСЬКИЙ зібрали 4 ТИСЯЧІ 35 ГРИВЕНЬ в ході благодійної акції! Дякуємо кожному, хто не проходив повз та донатив! Висловлюємо подяку магазину "Судилківський хліб" за допомогу у проведенні акції! Звіт про цільове направлення коштів надамо згодом - слідкуйте за публікаціями на нашій сторінці.

16:53 17.08.2023

ТЕАТР КЛОУНАДИ «ПІ-ПІ-МІ-МІ-ВІ-ВІ» запрошує на благодійну шоу-програму: ігри, клоуни, репризи, фокуси, позитивні емоції та гарні враження!

25 серпня | 13.00 Центральний Будинок культури Приміщення театру «Toloka» Під час дійства буде проходити збір коштів, які надійдуть на допомогу Збройним Силам України.

16:52 17.08.2023

Готуйте свої серця до фантастичних емоцій! Адже харизматичний, популярний мега-позитивний український співак Олександр Кварта здивує усіх!

В концертній програмі настільки різножанрова палітра, що глядачі сповна відчують усі відтінки багатобарвної авторської музики! В концерті ви почуєте вже улюблені глядачами пісні («Струмочок», «Попурі», «Мамо»), а також нові, написанні під час війни, але так само пронизані світлом. Веселі запальні ритми, ніжна лірика, колоритний спів та позитивні емоції, отримані на концерті Олександра Кварти, будуть супроводжувати Вас ще дуже довгий час! За кошти, виручені на концертах Олександра, вже було придбано декілька автівок, тепловізорів, та дронів для ЗСУ. Мета концерту не тільки донести красу української пісні, а ще й зібрати кошти на потреби наших захисників. Авторські пісні! Повністю український контент! Фантастична атмосфера новітньої української музики! Подаруйте собі та близьким незабутні емоції «Сонця», та разом допоможемо наблизити таку жадану Перемогу! ЖИВИЙ ЗВУК! Телефон для довідки: 0685809571

16:51 17.08.2023

Легендарний ПАВЛО ДВОРСЬКИЙ готує контрнаступ разом із мешканцями міста ПОЛОННЕ!

25 серпня (п‘ятниця) | 17.00 Центральний Будинок культури  За часів Другої світової війни славетний Черчилль сказав: «За що нам боротися, як не за свою культуру?» Він мав рацію, врятувавши весь світ від зла та занепаду. Так само і нині наші хлопці воюють у першу чергу за культурно-духовні цінності своєї нації. З таких цінностей починалась українська естрада на чолі з щирими побратимами: Володимиром Івасюком, Назарієм Яремчуком, Василем Зінкевичем та Павлом Дворським. Останній з них присвятив золотий час свого 70-річчя концертам на підтримку ЗСУ, адже Україні понад усе потрібна перемога над вселенським злом. Разом із синами він приїде до нашого міста не тільки з культурною місією, а й підтримати бійців з інженерного полку, котрі щодня мужньо йдуть у бій на передовій. Заради культури, заради рідної хати! Готуємо контрнаступ разом!

16:49 17.08.2023

Щодо особливостей здійснення розрахунків при продажу товарів в мережі інтернет із використанням служб доставки

У зв’язку з надходженням на адресу ДПС численних запитань щодо особливостей здійснення розрахунків із споживачами при продажу товарів у мережі Інтернет, із використанням послуг експедиторів (логістичних компаній) та кур’єрів (перевізників), надаємо роз’яснення відповідно до тексту договорів на надання послуг з перевезення товарів, які знаходяться на офіційних сайтах зазначених служб доставки у відкритому доступі станом на 09.08.2023.

16:45 17.08.2023

Програма по відзначенню Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Благодійна акція «В єдності наша сила».

19 серпня 2023 рік  (субота) 14.00 – 16.00 год. – концертна програма «Мир в долонях дітей» ( Площа  Слави ). 14.00 – 16.00 год.  – Майстер – класи: -  аквагрим «Я люблю Україну»; -  виготовлення квітів «Квітуча Україна»; -  трафаретні малюнки на мольберті для воїнів України (Площа Слави). 14.00год. – 16.00 год.  – малюнок на асфальті «Мрії дітей» (Площа Слави). 14.00год. – 16.00 год. – шахматний турнір(Площа Слави).

15:01 17.08.2023

11:49 17.08.2023