Як пережити холодний сезон

Цього року вересень та жовтень тішили теплою погодою, та це не означає, що традиційний сезон застуд нас оминув. А з настанням холодів він посилиться. Знизити свої шанси підхопити вірусну інфекцію можна завдяки простим речам: - регулярно мити руки та використовувати антисептик; - уникати фізичних контактів, скупчень людей; - провітрювати приміщення; - використовувати зволожувач повітря; - достатньо спати, збалансовано харчуватись та не забувати про фізичну активність.

16:59 14.11.2023

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії липень - вересень 2023 р.

Зміни у виплаті грошової допомоги ВПО Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 11 липня 2023 № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб». Установлено, що з 1 серпня, особам які мають статус ВПО, а також особам, у яких внаслідок бойових дій спричинених збройною агресією Російської Федерації зруйноване або непридатне для проживання житлове приміщення, автоматично продовжується виплата на шестимісячний період.

08:22 14.11.2023

Дякуємо кожному, хто робить вклад у спільну справу. Щоб не втратити шанс на вільне й мирне життя наш обов‘язок - постійно донатити на благо армії! + 4 ТИСЯЧІ 375 ГРИВЕНЬ у скарбничку Збройних Сил України завдяки творчості та нашій єдності. Дякуємо гурту «КОНЦЕРТ», Олександру ОЛЬШЕВСЬКОМУ, Валентину ЯРОСЛАВСЬКОМУ та усім небайдужим мешканцям Понінки, які сьогодні долучалися до збору. Внесок кожного в загальну справу- безцінний! Звіт про цільове направлення коштів надамо згодом - слідкуйте за публікаціями на нашій сторінці.

17:03 13.11.2023

ПРОДОВЖУЄМО РОБИТИ ВСЕ ВІД НАС ЗАЛЕЖНЕ ЗАДЛЯ НАБЛИЖЕННЯ ПЕРЕМОГИ!

ПРОДОВЖУЄМО РОБИТИ ВСЕ ВІД НАС ЗАЛЕЖНЕ ЗАДЛЯ НАБЛИЖЕННЯ ПЕРЕМОГИ!Творча студія «ТАНДЕМ» та Петро ЧЕРНИШЕНКО продовжують благодійні акції на підтримку ЗСУ, зібравши сьогодні 6 ТИСЯЧ 364 ГРИВЕНЬ на допомогу військовим! Дякуємо кожному, хто не проходив повз та донатив! Разом ми сила! Висловлюємо подяку магазину "Судилківський хліб" за допомогу у проведенні акції! Звіт про цільове направлення коштів надамо згодом - слідкуйте за публікаціями на нашій сторінці.

17:02 13.11.2023

Ми вистоїмо та обов’язково переможемо! Бо допоки звучить українська пісня – живе Україна! Сьогодні гурт «КОНЦЕРТ», Валентин ЯРОСЛАВСЬКИЙ та Олександр ОЛЬШЕВСЬКИЙ зібрали 7 ТИСЯЧ 618 ГРИВЕНЬ на потреби Збройних Сил України. Дякуємо кожному, хто не проходив повз! Ще один доказ того, що наша сила у єдності! Висловлюємо подяку магазину "ЧІП" за допомогу у проведенні акції! Звіт про цільове направлення коштів надамо згодом - слідкуйте за публікаціями на нашій сторінці.

17:01 13.11.2023

До Дня СВОБОДИ ТА ГІДНОСТІ! БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ!

17 листопада!  БУДИНОК КУЛЬТУРИ! 15.00 До Дня СВОБОДИ ТА ГІДНОСТІ! БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ! Зразковий вокальний гурт СПІВОГРАЙ Полонського БК та гурт "Співограйчик" Полонського БТШ, запрошують доєднатися до благодійного культурно-мистецького проєкту ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ!" Вхід - донат на ЗСУ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

16:45 13.11.2023

Стрес та його негативний вплив на здоров’я серця

Ми живемо у стані постійного стресу — це факт. Але ж як емоції та почуття впливають на наше серце? Звісно, що стрес не проходить неминуче для нашого організму. Внутрішня напруга може спричинити підвищення артеріального тиску, зумовити порушення серцевого ритму, призвести до загострення захворювань судин.

16:42 13.11.2023

Держбюджет на 2024 рік ухвалено: основні показники для громад

Асоціація міст України розпочала роботу над проєктом держбюджету-2024 з активної участі в бюджетних консультаціях,  відстоювала інтереси  місцевого самоврядування при підготовці змін до Бюджетного кодексу в проєкті №10037 та надавала пропозиції для забезпечення сільських, селищних, міських бюджетів у 2024 році. Наразі головний фінансовий документ ухвалено. АМУ наводить основні його характеристики.

16:41 13.11.2023

14 листопада – Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Що необхідно знати про цукровий діабет: його типи, симптоми, ускладнення? Цукровий діабет — це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін. Знаючи про фактори ризику, можна запобігти виникненню цукрового діабету.

15:06 13.11.2023

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв'язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

09:08 13.11.2023