Дата: від до Скинути

Президент підписав закон, який остаточно повертає громадам право розпоряджатися своїми землями

Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Земля» підписав Закон «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-IX(законопроект № 2194), який Верховна Рада ухвалила 28 квітня.

10:02 25.05.2021

ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості

Після відміни жорстких карантинних обмежень, відбувається зростання попиту роботодавців на працівників. Щоденно, за поданою роботодавцями інформацією у базу вакансій Хмельницької обласної служби зайнятості вносяться дані про вільні робочі місця (в т.ч. вимоги, завдання та обов’язки, заробітна плата).

10:02 25.05.2021

На нараді у Президента України Володимира Зеленського досягнуто домовленості про забезпечення природним газом підприємств теплопостачання

21 травня 2021 року за ініціативи Асоціації міст України Президент України В.Зеленський провів нараду для обговорення проблемних питань забезпечення постачання природним газом підприємств комунальної теплоенергетики. Позицію Асоціації міст України на нараді представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

08:30 25.05.2021

Державними аудиторами Хмельниччини впродовж чотирьох місяців 2021 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 20,5 млн гривень

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень-квітень поточного року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму 11,3 млн гривень.

15:13 24.05.2021

«Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути»,- одна з цілей Програми діяльності Уряду вже в дії

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 p. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проект з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

10:44 24.05.2021

В Україні запрацював портал Дія.Відкриті дані

Україна в лідерах за темпами розвитку сфери відкритих даних у Європі. Ціль Мінцифри — щоб за три роки Україна увійшла у топ-3 країн, які є лідерами у сфері відкритих даних. Щомісяця сервісами на основі відкритих даних користуються від 1,5 до 5 мільйонів українців. Відкриті дані допомагають контролювати роботу державних органів та створювати нові послуги та сервіси. Більше відкритих даних – більше можливостей для всіх.

15:07 21.05.2021

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Щороку в квітні Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». З 1 січня поточного року внесено зміни до порядку і термінів подання страхувальниками звітності про нарахування та сплату єдиного соціального внеску. Відтепер вона подається щокварталу.

11:51 21.05.2021

АМУ: Через дії Уряду та «Нафтогазу» 120 міст, де проживають 5 млн людей, вже в травні залишаться без гарячої води, а восени - без опалення

Сьогодні, 20 травня 2021 року, Правління Асоціації міст України обговорило критичну ситуацію, що склалася у сфері комунальної теплоенергетики. Згідно постанови Кабміну № 444 від 30 квітня 2021 року термін дії регулювання цін для теплокомуненерго закінчується 20 травня, Мінрегіону та Міненерго доручили розібратися з боргами за різницю в тарифах.

15:14 20.05.2021

Віталій Музиченко: Усі субсидії з травня 2021 року будуть виплачуватися громадянам виключно у готівковій формі

18 травня 2021 року відбувся брифінг заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка на тему: “Нові умови призначення субсидій”. Принциповим положенням нових правил призначення житлової субсидії є завершення процесу її монетизації. З 2019 року було розпочато відповідний процес і в минулому опалювальному періоді житлова субсидія надавалася у грошовій формі, але 2-ма різними механізмами:

10:07 19.05.2021