МОЗ: В Україні встановили нові карантинні норми

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

08:20 17.06.2021

З 17 червня розпочинається прийом заявок на участь в обласному відкритому архітектурному конкурсі

Хмельницька обласна державна адміністрація на підставі рішення сесії Хмельницької обласної ради сьомого скликання від 08.04.2021 № 33-4/2021, Програми та умов проведення обласного відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращого ескізного проєкту облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України оголошує проведення обласного відкритого архітектурного конкурсу з 17 червня 2021 року по 18 жовтня 2021 року.

15:20 15.06.2021

Уряд виділив 400 млн. гривень на фінансування лікарняних і декретних допомог

Офіційне працевлаштування гарантує працівникам від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого заробітку під час перебування на лікарняних. Надходження частки від єдиного соціального внеску, який щомісяця сплачують роботодавці, є основним джерелом доходів Фонду соціального страхування України та направляються на фінансування матеріального забезпечення, зокрема лікарняних і декретних допомог, страхових виплат і медико-соціальних послуг.

15:20 15.06.2021

На онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта» представлено онлайн-курс «Тренінг для тренерів»

На онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року №849.

08:32 15.06.2021

Холодовий ланцюг (траспортування та зберігання) для вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech

Вакцина Comirnaty (Комірнаті) — це мРНК-вакцина проти COVID-19, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Вона дозволена для екстреного використання Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вакцину застосовують у США, Великій Британії, Канаді та ЄС. В Україні цю вакцину зареєстрували 22 лютого 2021 року.

08:14 09.06.2021

Навчайся зі службою зайнятості!

Відкрита школа онлайн комунікацій Хмельницької обласної служби зайнятості. Бажаєте  дізнатися про діяльність, послуги, заходи, проєкти  та інновації служби зайнятості; отримати інформацію з питань законодавства про зайнятість, права і  гарантії   молоді; набути навиків складання резюме та використання його у пошуку роботи;

11:04 04.06.2021

У Хмельницькому обговорювали найважливіші проблеми органів місцевого самоврядування

У Хмельницькому, за участі Володимира Зеленського, відбулось перше засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Крім очільника держави участь у заході взяло понад 150 делегатів: представники Офісу Президента, міністри профільних міністерств, народні депутати, керівники обласної та районних рад Хмельниччини, очільники громад із різних куточків України. Також більше ста голів громад із усієї України долучилися до заходу онлайн. Асоціацію міст України на заході представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, мер Хмельницького Олександр Симчишин.

17:10 03.06.2021

Результати роботи робочої групи з питань дотримання законодавства України про працю

Робочою  групою з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації,  забезпечення повноти і своєчасності  сплати місцевих  податків, зборів та єдиного соціального внеску проводилась  інформаційно - роз’яснювальна робота серед СГД, що працюють в сфері виробництва гофро-паперу та картону, картонної тари. Увагу звертали на державну реєстрацію підприємницької діяльності, групи єдиного податку, належне працевлаштування та рівень заробітної плати з найманими працівниками, сплату податку з доходів фізичних осіб до бюджету міста.

15:27 03.06.2021

Кроки створення сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи

Обов’язковою умовою для створення сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи (далі - СФГ) є наявність земельної ділянки, наданої у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства.

15:00 31.05.2021