Профілактичні заходи з попередження та застереження учнівської молоді щодо участі в молодіжному русі «ЧВК «Редан».

Дата: 09.03.2023 15:18

07 березня 2023 р. у приміщенні будинку культури відбулось засідання заступників директорів з виховної роботи та психологів «Знати, щоб діяти. Деструктивний молодіжний рух «Редан».

Захід відбувся за участі працівників КУ«ЦПРПП»: директора Фелонюка О.В. і психолога Яремчук Н.Ю., начальника соціальної роботи з населенням  Кравчук-Багінської Л.П. та завідуючої сектором Полонського бюро правової допомоги Рибак О.П.

Впродовж заходу учасники обговорили питання щодо діяльності субкультури «Редан», яка нещодавно почала ширитись серед молоді, ознайомились з правовою відповідальністю батьків та підлітків в разі проявів деструктивної поведінки, розробили план заходів з метою попередження даного руху.

Учасниками зібрання акцентовано увагу на важливості встановлення  довіри та тісної  комунікації з учнями та їх батьками, посиленні виховної роботи та психологічної підтримки в закладах освіти задля того, аби зменшити ефективність психологічного впливу деструктивних субкультур на молодь.

Відділ соціальної роботи з населенням

ВК Полонської міської ради ОТГ