Відділ соціальної роботи з населенням інформує

5 травня 2021 року спеціалістами відділу соціальної роботи з населенням спільно з спеціалістом  служби у справах дітей Шепетівської  РДА  і  дільничним офіцером поліції  - було здійснено виїзди, метою яких було проведення профілактичної роботи щодо підвищення батьківського потенціалу та обстежено житлово-побутові умови сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

15:30 14.05.2021

Сергій Гамалій: Досвід Польщі на шляху становлення і розвитку громад дуже цінний для Хмельниччини

12 травня голова облдержадміністрації Сергій Гамалій взяв участь в онлайн-конференції з представниками Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща, з яким наша область має давні та тісні зв’язки. До розмови долучилися Петро Цалбецкі, Маршалек воєводства, Єлизавета Пініевськая, Голова Сейму воєводства,  Дамян Цярціньскі, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці, Кшиштоф Сікора, Почесний консул України в Бидгощі, заступник голови облдержадміністрації Володимир Білик, директор Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Віра Бригадир, представники органів місцевого самоврядування Куявсько-Поморського воєводства та Хмельниччини.

11:05 13.05.2021

На Хмельниччині триває вакцинація населення від COVID-19

Як повідомляють у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 12 травня в Хмельницькій області від COVID-19 вакциновано першою дозою 28669 осіб (23873 особи – вакциною AstraZeneca, 2340 – Pfizer-BioNTech, 2456 – Sinovac Biotech). Два щеплення отримали 44 людини (5 – AstraZeneca, 39 – Sinovac Biotech).

15:18 12.05.2021

З 6 травня Хмельниччина – у “жовтій” зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у своєму телеграм-каналі.

16:26 05.05.2021

На засіданні комісії з питань ТЕБ та НС обговорили питання протидії пожежам в екосистемах на території області

29 квітня відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін. До участі у засіданні також долучилися члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники місцевих комісій, керівники окремих відомств, установ області.

14:43 30.04.2021

Зустріч міського голови Ф.Скримського з начальником сектору реагування патрульної поліції Безейко О. та Благочинного церков УПЦ у Полонському районі Ткачука І.Г.

Сьогод­ні, 30 квіт­ня, у Полонській місь­кій ра­ді від­бу­ла­ся зустріч за учас­тю начальника сектору реагування патрульної поліції Безейка О. та Благочинного церков УПЦ у Полонському районі Ткачука І.Г. В хо­ді зустрічі свя­щен­нослу­жи­те­ля по­пе­ре­ди­ли про дот­ри­ман­ня пра­вил ка­ран­ти­ну в храмах громади  у Ве­ли­код­ні свя­та: мас­ко­вий ре­жим, со­ці­аль­на дис­танція, та  по­вин­на про­во­ди­ти­ся де­зін­фекція  і про­віт­рю­ван­ня піс­ля здій­снен­ня бо­гос­лу­жінь.

12:52 30.04.2021

Вакцинація проти COVID-19: все, що потрібно знати

Масштабна вакцинальна кампанія, що розпочалася три місяці тому набирає оберти. Мільйони людей у всьому світі вже встигли отримати щеплення проти COVID-19. Наразі не існує специфічного лікування проти коронавірусної хвороби COVID-19, тому для того, щоб зберегти своє здоров’я потрібно мінімізувати ризик або навіть унеможливити ймовірність інфікування. Це стає можливим саме завдяки проведенню масової імунізації населення.

16:35 28.04.2021

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”. Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе  перший конкурс  для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ „Укрпошта”.

11:08 28.04.2021

Звернення Полонського міського голови Франца Скримського  з нагоди  35-річниці  Чорнобильської трагедії

Звернення Полонського міського голови Франца Скримського з нагоди 35-річниці Чорнобильської трагедії

Шановні земляки! 35 років минуло з моменту найбільшої в історії людства техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС            Минуло 35 років відтоді, як сталася жахлива техногенна катастрофа – аварія на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС, яка залишила на тілі України незагоєну рану. Чорнобиль завжди буде нашим спільним болем, символом великого людського горя, адже це – одне з найбільш болючих випробувань, що випали на долю українського народу. Страшна  аварія на  Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську. Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян було переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів.

13:49 26.04.2021

Хмельниччина отримала чергову партію вакцин від COVID-19

Вакцинація від COVID-19 на Хмельниччині триває, і вже майже 19,5 тисяч мешканців області отримали першу дозу вакцини від COVID-19. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова облдержадміністрації Сергій Гамалій. Як зазначає посадовець, наші медики проводять цю роботу планомірно і лише за минулий тиждень щепили 3862 людини.

11:27 26.04.2021