Сергій Тюрін провів нараду щодо рекрутингової кампанії «Гвардія наступу»

Дата: 21.03.2023 13:51

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін провів робочу нараду із представниками територіальних громад області щодо рекрутингової кампанії «Гвардія наступу».

Розпочинаючи засідання в онлайн форматі посадовець подякував представникам громад за активну участь у інформаційному забезпеченні кампанії «Гвардія наступу» та наголосив, що спільними зусиллями вдалося залучити значну кількість добровольців, які будуть зараховані в спеціальні штурмові бригади. Але зауважив, що завдання потребує повного виконання, тому закликав усі громади максимально сприяти заохоченню та агітації добровольців до вступу до бригад «Гвардії наступу».

“Ворог, який намагається захопити нашу державу не покидає своїх планів та нарощує сили, тому нам важливо і надалі вести активну роботу щодо залучення нових добровольців до «Гвардії наступу»,” – зазначив Сергій Тюрін.

Нагадаємо, що в Україні кожен може стати одним із воїнів-визволителів у спеціальних бригадах: «Лють», «Сталевий кордон», «Азов», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Буревій» і «Спартан».

Охочі приєднатися можуть подати заявку на сайті «Гвардії наступу» або прийти у ЦНАП за такими адресами:

м. Хмельницький, вул. Соборна, 16
м. Хмельницький, вул. Грушевського, 86