Дата: від до Скинути

В Полонному відбулися змагання зі спортивного орієнтування в рамках загальнонаціонального проєкту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”

Нещодавно у місцевому парку міста Полонне відбувся II етап змагань зі спортивного орієнтування в рамках загальнонаціонального проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Це змагання серед учнів України під гаслом «Разом переможемо!», головною метою яких є збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі та ведуть здоровий спосіб життя.

15:20 04.03.2024

Підтримка без кордонів!

Підтримка без кордонів! Завдяки співпраці міського голови Полонської громади Франца Скримського з небайдужими норвежцями, які неодноразово допомагали українському народу, переконуємося, що нас підтримує весь цивілізований світ. Цього разу небайдужі мешканці Норвегії передали квадрокоптер Mavic Pro, який направився для виконання бойових завдань 25-им батальйоном 47-ої окремої механізованої бригади. Також завдяки спритним рукам працівників Центрального Будинку культури та Центральної бібліотеки вдалося відправити чергову партію химер, які є надійним захистом для наших Захисників та Захисниць.

08:47 04.03.2024

Інформація стосовно результатів конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної інформує про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної оцінки земельної ділянки, який відбувся 01.03.2024 року.

14:53 02.03.2024

Живим коридором Полонщина зустріла свого Героя, солдата САРНАЦЬКОГО ВІКТОРА ЛЕОНІДОВИЧА

Живим коридором Полонщина зустріла свого Героя, солдата САРНАЦЬКОГО ВІКТОРА ЛЕОНІДОВИЧА (1977-2024), який загинув 24 лютого під час виконання бойового завдання в районі села Колодязі Донецької області. Поховали Захисника на Алеї Героїв на Новому кладовищі. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Щирі співчуття рідним і близьким.

15:36 01.03.2024

РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРИЙНЯТО

На сайті Уряду оприлюднено постанову від 23.02.2024 № 185 “Про індексацію пенсійний і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“, якою передбачено проведення індексації пенсій, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим віковим категоріям пенсіонерів.

13:50 01.03.2024

МЕНІ 57 РОКІВ, НЕ ПРАЦЮЮ. МИНУЛОГО РОКУ ОТРИМАЛА ВАЖКИЙ ПЕРЕЛОМ, ЛІКУЮСЬ ВЖЕ КІЛЬКА МІСЯЦІВ. ЧИ МОЖУТЬ МЕНІ ПРИЗНАЧИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ?

Якщо через тривалу хворобу людина не працює, перебуває у складних життєвих обставинах, то житлову субсидію в такому випадку може бути призначено на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії, в якому буде зазначено відомості про тривалу хворобу (підпункт 3 пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848).

13:30 01.03.2024

Допомога по безробіттю 2024

Згідно із законодавством кожен українець, який залишився без роботи, має право на допомогу по безробіттю. На сьогодні мінімальний розмір допомоги по безробіттю становить 1500 гривень, а максимальний – 7100 гривень. Під час дії воєнного стану допомога по безробіттю призначається з першого дня після дня надання статусу безробітного; тривалість виплати допомоги не може перевищувати 90 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку – 360 календарних днів.

10:18 01.03.2024

Запрошуємо до участі у XIII Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»

До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років. Тематика малюнків Безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного (приклади небезпечного) виконання роботи. Конкурсні роботи мають висвітлювати тему створення безпечних і здорових умов праці в усіх галузях економіки. Вимоги до малюнка

10:16 01.03.2024

Рятувальники Хмельниччини закликають людей не знищувати природні екосистеми вогнем

На території області та країни різко зростає кількість пожеж в екосистемах. Це негативно вливає на навколишнє середовище, здоров’я людей, а також знищує фауну держави. За пожежі в екосистемах передбачено адміністративну, а також кримінальну відповідальність.

10:15 01.03.2024

Аудитори Хмельниччини за січень виявили порушень у державних закупівлях на 168 млн гривень

Аудитори Хмельниччини в січні провели моніторинги процедур закупівель на 267,1 млн грн та встановили на 156,5 млн грн порушення законодавства про закупівлі. Замовниками відмінено чотири закупівлі на 101,2 млн грн та розірвано три договори на 3,6 млн гривень.

10:10 01.03.2024