Дата: від до Скинути

Аудитори Хмельниччини за січень виявили порушень у державних закупівлях на 168 млн гривень

Аудитори Хмельниччини в січні провели моніторинги процедур закупівель на 267,1 млн грн та встановили на 156,5 млн грн порушення законодавства про закупівлі. Замовниками відмінено чотири закупівлі на 101,2 млн грн та розірвано три договори на 3,6 млн гривень.

10:10 01.03.2024

В ОВА відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС

29 лютого в ОВА відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його начальник ОВА Сергій Тюрін. Участь у засіданні взяли члени обласної комісії з питань ТЕБ та НС, представники силових структур, структурних підрозділів ОВА, районної та місцевої влади, а також інші запрошені.

10:09 01.03.2024

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОЄКТУ «АВТОШКОЛА ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ»

Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.

10:00 01.03.2024

Шановні мешканці Полонської міської  територіальної громади!

Шановні мешканці Полонської міської територіальної громади!

Незважаючи на війну в Україні та введення воєнного стану, з приходом весни та тепла з’являється бажання бачити нашу громаду чистою та охайною та необхідність прибрати її після зимового періоду. В цей час дбайливі господарі наводять лад у своїх оселях та на своїх присадибних ділянках, мешканці багатоквартирних будинків на прибудинковій території, представники підприємств, установ та організацій, фізичні особи – підприємці на своїй  території та закріпленій за ними прилеглій території громади.

14:21 28.02.2024

Про стан інфекційної захворюваності за 2023 рік

Епідеміологічна ситуація щодо інфекційної захворюваності в Громадах характеризувалась як нестійка. В загальній структурі інфекційної захворюваності (без грипу та ГРВІ) в Громадах найбільшу питому вагу займала паразитарна захворюваність – 39% (49 випадків), крапельна група інфекцій - 28% (35 випадків), на групу кишкових інфекцій припадало - 26 % (32 випадків), на вірусний гепатит – 1,6% (2).

11:41 28.02.2024

Увага! Важлива інформація! Ремонтні роботи по дистанції колії 28.02.2024

Шепетівською дистанцією колії 28 лютого 2024 року на переїзді 115км перегон Полонне - Понінка будуть виконуватись роботи з виправки колії. Рух автотранспорту на переїзді 115 км буде припинений з 10 - 00 до 16 - 00 год: Проїзд автотранспорту буде здійснюватись через переїзди:  118 км перегон Полонне - Хролин;  114 км ст. Понінка.

16:00 27.02.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії. У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД. Упродовж двох місяців ми зобов'язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

14:46 27.02.2024

Прощання з Героєм!

Полонська громада попрощалася із своїм Захисником, солдатом БЛОНСЬКИМ ДЕНИСОМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ (1994-2024), що загинув 19 лютого 2024 року під час бойових дій з військовими формуваннями противника поблизу населеного пункту Миколаївка Бахмутського району Донецької області. Сьогодні скорботний день для всіх жителів нашої громади і невимовний біль наскрізь пронизує Полонщину… Її хоробрий син повернувся додому назавжди.

17:00 26.02.2024

Про оголошення Дня жалоби

Відповідно до п. 20 ч. 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв'язку із загибеллю під час виконання військових завдань Блонського Дениса Васильовича: 1. Оголосити в Полонській міській територіальній громаді 26 лютого 2024 року Днем жалоби. 2. На знак скорботи за загиблими забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях комунальних та державних установ, підприємств, установ, організацій та закладів на території громади.

11:30 26.02.2024

До уваги мешканців м.Полонного!

У зв'язку з проведенням санітарно-епідемічної обробки приміщення ЦНАП - прийом громадян буде проводитись виключно до 12.00 год.

08:25 23.02.2024