Оголошення

Інформаційне повідомлення про встановлення нових цін за проживання в готелі «Полісся»

КП «Полонне тепловодопостачання», на виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про зміну цін/тарифів на комунальні послуги,затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, доводить до відома споживачів готельних послуг, що згідно з рішенням Полонської міської ради № 25 від 30 січня 2024 року затверджено нові ціни за проживання в готелі «Полісся»,які вступають в дію з 01.02.2024 року.

13:31:04 06.02.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! Планові вибухові роботи на Полонському щебеневому кар'єрі

До уваги мешканців громади! 06 лютого 2024 року з 08.00 до 18.00 год. на Полонському щебеневому кар'єрі проводитимуться планові вибухові роботи. Шановні мешканці! Нагадуємо Вам про небезпеку перебування у вибухонебезпечній зоні.

15:00:10 05.02.2024

Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

07:00:43 01.02.2024

ВИСТАВА «ЖЕНИХИ» У ПОЛОННОМУ

ВИСТАВА «ЖЕНИХИ» У ПОЛОННОМУ 22 лютого | 18:00 Полонський Будинок культури Нехитрий сюжет про те, як п’ять не аби як пошарпаних життям женихів сватаються до купецької дочки Гафії Тихонівни. Автор перетворив на неймовірну фантасмагоричну понораму життєву дійсність, де гостра соціальна сатира змішується з гротеском, а любовно виписані автором персонажі колоритні і несхожі один на одного. Квитки можна придбати у Полонському Будинку культури з 11:00-17:00 з понеділка по неділю або на сайті https://polonnoe.karabas.com/ua/zhenihi-132

13:30:40 31.01.2024

Великий благодійний концерт «ПРОКИДАЙСЯ, РОДЕ» від Центрального Будинку культури Полонської ТГ. Подія, що збере на одній сцені найкращі таланти Полонщини, щоб об’єднаними силами допомогти Збройним Силам України. Центральний Будинок культури Полонської ТГ 2 лютого (п‘ятниця)| 15:00 вхід - донат на ЗСУ  З 13.00 год. у вестибюлі діятиме ярмарка крафтових виробників Полонської громади На вас чекатиме жива олія, корисна пастила, справжній мед, свіжий хліб, смачна кава, вироби з фанери, декоративні прикраси та багато іншого і цікавого, вирощеного та зробленого золотими руками наших земляків.

13:28:10 31.01.2024

Просимо долучитися до спільної справи

Українські розвідники, снайпери та корегувальники вогню для захисту українських земель мають залишатися максимально непомітними. У цьому їм допомагають наші майстрині, що невтомно продовжують виготовляти маскувальні костюми у волонтерському штабі Будинку культури. Чергова партія такого маскування прибула до свого місця призначення до військових на кордоні з росією Чернігівського напрямку. НАГАДУЄМО, ЩО І ВИ МОЖЕТЕ ДОЛУЧИТИСЯ ДО СПІЛЬНОЇ СПРАВИ З початку повномасштабної війни, у приміщенні Будинку культури функціонує волонтерський штаб із виготовлення маскувальних сіток та химер, які регулярно відправляються хлопцям та дівчатам на передову. з понеділка по п‘ятницю з 9.00 до 17.00

10:36:53 25.01.2024

Великий благодійний концерт «ПРОКИДАЙСЯ, РОДЕ»

Великий благодійний концерт «ПРОКИДАЙСЯ, РОДЕ» від Центрального Будинку культури Полонської ТГ. Подія, що збере на одній сцені найкращі таланти Полонщини, щоб об’єднаними силами допомогти Збройним Силам України. Центральний Будинок культури Полонської ТГ 2 лютого (п‘ятниця) вхід - донат на ЗСУ

09:50:16 25.01.2024

Онлайн-вебінар на тему: «Фінансування сегменту ММСБ, кредитні програми від ОЩАДБАНКУ, грантові програми від уряду, пріоритети співпраці з ММСБ».

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запрошує взяти участь в онлайн-вебінарі на тему: «Фінансування сегменту ММСБ, кредитні програми від ОЩАДБАНКУ, грантові програми від уряду, пріоритети співпраці з ММСБ».

13:31:27 18.01.2024

Інформаційне повідомлення про намір встановлення нових тарифів на послуги з виробництва та постачання теплової енергії Товариством з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛЕ МІСТО» для бюджетних установ.

ТОВ  «ТЕПЛЕ МІСТО»  повідомляє споживачів про намір збільшити тариф на послуги «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція», код ДК 021:2015-09320000-8 (послуги з теплопостачання).

14:54:27 17.01.2024

Увага! Подання заявок на насіння овочевої групи

Всеукраїнська асоціація громад (далі: ВАГ) в рамках проєкту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) буде здійснювати передачу жителям та домогосподарствам територіальних громад насіння овочевої групи від міжнародних насіннєвих компаній.

14:44:41 15.01.2024