Оголошення

Інформація щодо проведення Міжнародної виставки “URBIS” (04 – 06 червня 2024 р., м. Брно, Чехія)

Міжнародна виставка “URBIS” (04 – 06 червня 2024 р., м. Брно, Чехія) За інформацією Посольства України в Чеській Республіці у період з 04 по 06 червня 2024 року у м. Брно (Чехія) відбудеться щорічна Міжнародна виставка “URBIS”, яка є новим форматом “Smart Cities Meetup”.

10:14:49 15.04.2024

Вручення відзнак Героїв Полонської громади

11 квітня (завтра) о 11:00 у Полонському Будинку культури відбудеться посмертне вручення відзнак Героїв Полонської громади, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України. Нагороди будуть вручені сім‘ям загиблих військовослужбовців: Куцого Юрія Миколайовича Шевчука Олександра Володимировича Лебеденка Юрія Володимировича Залужного Миколи Вікторовича Вшануймо тих, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

17:06:13 10.04.2024

Хмельницький політехнічний фаховий коледж ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 27.04.2024 о 12:00

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету “Львівська політехніка» проводить День відкритих дверей 27 квітня 2024 року о 12 годині. Запрошуються учні 9-х, 11-х класів а також їхні батьки. Навчання проводиться за спеціальностями:  - інженерія програмного забезпечення; - комп"ютерна інженерія; - автомобільний транспорт; - прикладна механіка; - галузеве машинобудування; - економіка; - менеджмент.

11:41:29 09.04.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

На Сході України, за 80 км від лінії зіткнення, під керуванням Шепетівської будівельної організації проводяться роботи з будівництва фортифікаційних споруд для підвищення обороноздатності держави. Запрошуються різноробочі на вахтову форму організації робіт терміном 16 діб. Оплата праці в розмірі 20 000 гривень в місяць + добові у розмірі 300 гривень за добу. Телефон для довідки: 067 224 04 98

15:18:38 08.04.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць на території Полонської міської територіальної громади, в населеному пункті села Котелянка, щодо перейменування об’єкта топонімії – вулиця Мічуріна

11:00:41 08.04.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць на території Полонської міської територіальної громади, в населеному пункті села Бражинці, щодо перейменування об’єкта топонімії – вулиця Колгоспна

10:55:32 08.04.2024

ВИСТАВА "ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ" У ПОЛОННОМУ

ВИСТАВА "ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ" У ПОЛОННОМУ 24 квітня | 18:00 Центральний Будинок культури Полонської МР ТГ Кохання чи гроші? Бідна красуня чи цибата багатійка? І що робити з боргами, коли лихварі вже деруть на шматки? Вигідне одруження налагодить справи, та й дурненька Проня сама стрибає до рук. От тільки хто сподобив гультяя Голохвостого так зухвало залицятись і до іншої? Адже хто хоче двох зайців уколошкати… Нове і несподіване прочитання всім відомої класики вітчизняної комедії неодмінно підніме настрій і вкотре розсмішить до сліз. Квитки вже у продажу в Центральному Будинку культури Полонської МР ТГ (пн-нд 11:00-17:00) від 200 до 400 гривень. Або на сайті: https://polonnoe.karabas.com/ua/za-dvoma-zajcyami-50

15:55:15 05.04.2024

7 квітня — Всесвітній день здоров'я

“Потурбуйся про власне здоров’я” — такий девіз Міністерство охорони здоров'я України визначило для цьогорічного Всесвітнього дня здоров’я. Кожен з нас має пам’ятати, що найцінніше у житті людини — її здоров’я. І не варто відкладати турботу про себе на більш пізні терміни — “коли буду мати час” або “коли закінчиться війна”. Адже дешевше профілактувати хвороби, аніж потім їх лікувати. Найперше, на виникнення хвороб негативно впливає наш спосіб життя та звички.

15:44:15 05.04.2024

До уваги керівників фермерських господарств та інших сільськогосподарських виробників!

З 1 травня по 30 червня 2024 року будуть прийматись заявки в Державному Аграрному Реєстрі на відшкодування  субсидій і дотацій. Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» розширено напрями підтримки фермерських господарств та інших сільгоспвиробників, які зареєстровані у Державному аграрному реєстрі, та збільшено суми виплат,  а саме:

13:30:42 05.04.2024