ОГОЛОШЕННЯ ВИКОНКОМ

Полонська міська рада повідомляє, що позачергове засідання виконавчого комітету Полонської міської ради відбудеться 13 вересня 2024 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради. Орієнтовний перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету розміщено на сайті. - Перейти.

08:00:10 12.09.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! Планові вибухові роботи на Полонському щебеневому кар'єрі

До уваги мешканців громади! 10 вересня 2024 року з 10.00 до 18.00 год. на Полонському щебеневому кар'єрі проводитимуться планові вибухові роботи. Шановні мешканці! Нагадуємо Вам про небезпеку перебування у вибухонебезпечній зоні.

08:00:59 09.09.2024

Шановні мешканці територіальних громад!

Чи бажаєте Ви мати актуальну інформацію з питань вакцинації та отримувати її без звернення до лікаря, в вашому телефоні, у зручному для вас місті та у будь-який зручний час?         Громадською Спілкою «Коаліція за вакцинацію» створений онлайн-сервісу – чат-боту з вакцинації  https://vaccine.org.ua/chat/         Мета його створення – максимально спростити процес отримання вами інформації щодо вакцинації та надати відповіді на будь-які ваші запитання з цієї тематики. Він доступний для усіх охочих та зручний у користуванні з мобільного телефону.

21:04:44 04.09.2024

До уваги жителів громади!

4 вересня 2024 року о 13.00 год в приміщені виконавчого комітету Полонської міської ради відбудеться особистий прийом громадян начальником Хмельницької обласної адміністрації Тюріним Сергієм Григоровичем.

11:00:32 04.09.2024

До відома жителів Полонської територіальної громади

КП ПМР «Благоустрій» повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Полонської  міської ради Шепетівського району Хмельницької області № 177 від 27.06.2024 р. «Про визначення переможця та затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Полонської міської територіальної громади», КП ПМР «Благоустрій» визначене переможцем конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Полонської міської територіальної громади строком на 12 місяців з 01.07.2024 р. по 30.06.2025 р.

13:37:26 22.08.2024

Хмельницька філія «Газмережі» закликає споживачів розрахуватися за доставку газу, аби підготувати газові мережі до зими.

Адже саме вчасні розрахунки та відсутність боргів дають можливість забезпечити безперебійне та безпечне газопостачання. Попереду – ще один складний опалювальний період 2024-2025 рр. Газівники підприємства критичної інфраструктури – Хмельницької філії «Газмережі», працюють в цілодобовому режимі, проводять капітальні ремонти та замінюють застаріле газорегулююче обладнання, аби споживачі стабільно отримували газ і не відчували жодних перебоїв з енергоносієм.

10:05:33 21.08.2024

До уваги мешканців м.Полонного!

23 серпня з 8.00 год по 18.00 год. будуть проводитись ремонтно-регламентні роботи на мережі водопроводу, з подальшим хлоруванням та дезинфекцією. Будуть частково перебої з водопостачанням, просимо віднестися  з розумінням. Адміністрація КП "Тепловодопостачання"

08:24:45 21.08.2024

УВАГА! Закінчення міжнародного фінансування проекту «Прихисток»

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – Мінреінтеграції) доводить наступне: На виконання Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333, було запроваджено проект «Прихисток». Згідно з Угодою між Мінреінтеграції та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (далі – УВКБ ООН) фінансування проекту «Прихисток» забезпечується УВКБ ООН. Звертаємо Вашу увагу на те, що фінансування проекту «Прихисток» з боку УВКБ ООН закінчується 31 серпня 2024 року, тобто останнім звітним місяцем надання відповідної компенсації є серпень 2024 року.

14:51:09 16.08.2024

Відкриття нових можливостей для студентів!

Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі на грантову стипендію! Учасники мають шанс отримати стипендію на навчання у розмірі 20,000 гривень. Щоб стати учасником програми, необхідно виконати умови, зазначені на сторінці конкурсу: https://4b.ua/blog/contest-4b/. Важливо виконати умови конкурсу для успішної участі.  Компанія 4В проводить конкурс з метою популяризації безпечної онлайн-торгівлі, знання методів захисту прав споживачів та боротьби з шахрайством. Участь у конкурсі допоможе краще зрозуміти ці питання та отримати цінний досвід.

08:51:57 16.08.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення Виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

«Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в Полонській дитячій художній школі та встановлення щомісячної плати за навчання з 01 вересня 2024 року»

13:51:46 14.08.2024