Оголошення

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ "Хмельницькгаз" повідомляє

Полонська дільниця АГ “Хмельницькгаз повідомляє Вас, що 19.09.2023р. в зв’язку з проведенням планових ремонтно-відновлювальних робіт (модернізація ШГРП №221202567) м.Полонне, вул.Зарічна, буде припинено газопостачання до таких вулиць: Новополонська, Зарічна, Мирослава Скорика, Карповщинська, Перемоги, Івана Гонти, Княгині Ольги, Мирослава Сливки, Супутника, Гаївська. Термін зупинки орієнтовно дві доби.

14:26:29 16.09.2023

До уваги ВПО! Проводитиметься видача продуктових наборів!

Шановні сім’ї внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Полонської ОТГ, - благодійна організація ГО «Захист-об’єднання волонтерів»  має можливість надати для сімей з числа внутрішньо переміщених осіб продуктові набори. Для отримання одного продуктового набору на сім’ю з числа внутрішньо переміщених осіб необхідно 19 вересня 2023 року о 11:00 год.  підійти до Полонської міської ради з оригіналом паспорту особи отримувача, довідки ВПО та копії довідки ВПО, а також підтверджуючими документами сім’ї, на яку буде видано продуктовий набір.

10:16:08 14.09.2023

До уваги споживачів природного газу!

Переконливе прохання – до 20 вересня розрахуватися за розподіл (доставку) газу за вересень 2023 р. З 15 серпня 2023 року АТ «Хмельницькгаз» під державним управлінням Групи Нафтогаз відповідно до рішення Уряду. Особові рахунки для клієнтів АТ «Хмельницькгаз» на вересень залишаються діючими та починаються на «1400ХХХХХХ» і налічують 10 цифр. 1. Оплата здійснюється за діючими реквізитами АТ  «Хмельницькгаз»:

20:31:02 13.09.2023

16 вересня 2023 року в Україні разом з 191 країною Світу відбудеться щорічна акція до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Мета заходу – об’єднання громадян з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення внутрішньо переміщених осіб до суспільно корисної діяльності.

14:24:10 12.09.2023

І ЗНОВУ «АФРИКАНКА»

Африканська чума свиней, АЧС, хвороба Монтгомері – висококонтагіозна хвороба свиней, що характеризується гарячкою, геморагічним діатезом значними крововиливами, дистрофічно-некротичними змінами у внутрішніх органах, надзвичайно високою смертністю.

21:17:05 11.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком на території Полонської міської територіальної громади, в якому не створено співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком

09:01:38 07.09.2023

Запрошуємо взяти участь у навчанні за авторським курсом Директора ФБР (2013-2017) Джеймса Комі «Етичне лідерство»

Київська школа державного управління імені Сергія Нижного спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує Вас взяти участь у навчанні за авторським курсом Директора ФБР (2013-2017) Джеймса Комі «Етичне лідерство».

16:44:12 31.08.2023

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Щодо роботи з програмними реєстраторами розрахункових операцій Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє про 8 легких кроків роботи з ПРРО: Крок 1. Оберіть пристрій, на який буде встановлено ПРРО. У банері «Програмні РРО» розміщено посилання на цифрові платформи, де розміщене програмне забезпечення ПРРО, пристосоване для відповідних операційних систем. Оберіть те, яке пристосоване до операційної системи, що підтримується пристроєм, на яке ви встановлюєте ПРРО.

13:28:51 25.08.2023