Увага! Подання заявок на насіння овочевої групи

Всеукраїнська асоціація громад (далі: ВАГ) в рамках проєкту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) буде здійснювати передачу жителям та домогосподарствам територіальних громад насіння овочевої групи від міжнародних насіннєвих компаній.

14:44:41 15.01.2024

Інформаційне повідомлення про намір встановлення нових цін на проживання в готелі «Полісся»

КП « Полонне  тепловодопостачання »  доводить до відома споживачів  готельних послуг про намір встановлення нових цін на проживання  в  готелі « Полісся »,  на виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130. Обгрунтування  встановлення  тарифів.

15:53:12 12.01.2024

До уваги власників тварин! Обов’язкова ідентифікація тварин!

Реєстрація тварин є частиною державної політики України, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

14:14:06 12.01.2024

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє про добір кандидатів на посади державної служби категорій «В»: • Юридичне управління  1) головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організації правової роботи юридичного управління (тимчасова посада) (робоче місце - м. Хмельницький);

16:43:28 09.01.2024

Постанова №10 "Про скасування реєстрації кандидатів в депутати Полонської міської ради та виключення їх з єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Хмельницької обласної організації політичної партії «За майбутнє»."

До Полонської міської територіальної виборчої комісії Шепетівського району Хмельницької області 02 січня 2024 року надійшли заяви кандидатів у депутати Полонської міської ради Семенець Алли Петрівни, Гусяк Світлани Петрівни, Кожушка Віктора Федоровича, Калгіної Оксани Вікторівни, Шидея Миколи Васильовича, Ясевіної Оксани Дмитрівни, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Хмельницької обласної організації політичної партії «За майбутнє» про скасування їх реєстрації кандидатами у депутати Полонської міської ради.

09:32:50 09.01.2024

До уваги ВПО! Проводитиметься видача продуктових наборів!

Шановні сім’ї внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Полонської ОТГ, - благодійна організація ГО «Захист-об’єднання волонтерів»  має можливість надати для сімей з числа внутрішньо переміщених осіб продуктові набори. Для отримання одного продуктового набору на сім’ю з числа внутрішньо переміщених осіб необхідно 10 січня 2024 року о 10:00 год.  підійти до Полонської міської ради з оригіналом паспорту особи отримувача, довідки ВПО, а також підтверджуючими документами сім’ї, на яку буде видано продуктовий набір. (при собі майте пакет для отримання допомоги).

14:57:29 08.01.2024

Встановлено  мінімальну вартість місячної орендної плати за 1 кв. метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб

Рішенням 57- ї сесії Полонської міської ради VII скликання  №12 від 2212.2023 року встановлено  мінімальну вартість місячної орендної плати за 1 кв. метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду)та житловий найм на території громади на 2024 рік в наступних розмірах:                                                                                                                                                                          грн.

16:41:24 26.12.2023

До уваги мешканців громади!

20 грудня 2023 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Полонської міської ради вул.Л.Українки 114 буде проводити прийом громадян з особистих питань заступник начальника Хмельницької ОВА БІЛИК Володимир Якимович.

11:28:53 19.12.2023

Реліз  -  «Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого

Реліз  -  «Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого https://docs.google.com/document/d/1LA9iM0UjQwh_GxzbfpEQtPw2r4R4y528/edit Питання-відповіді  -  https://docs.google.com/document/d/1hmTBdkVnvcm3xjQMkFh2ap2mz91lV-mM/edit Пости для соцмереж+віжуал https://drive.google.com/drive/folders/1Tcx5Q3YezYqwXK6-oNwdI-CtrK7SBVFE?usp=drive_link

11:53:19 15.12.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць населених пунктів Полонської міської територіальної громади на честь полеглих героїв 1. Організатор громадського обговорення: комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Полонської міської територіальної громади.

13:15:19 13.12.2023