ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ запрошує  вимушено переміщених осіб, що проживають на території нашої громади,  отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від гуманітарної організації World Central Kitchen. Видача буде здійснюватись за адресою: м. Полонне, вул. Л.Українки, 114 (приміщення міської ради) щоденно, крім вихідних. Кожен набір розраховано на 1 сім'ю. При собі мати документ, що посвідчує особу та копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

15:22:32 08.08.2022

До уваги мешканців громади!

В зв'язку з аварійно-відновлювальними роботами по газопостачанню 27.07.2022 р. з 09.00 год до 11.00 год буде перекрита вул.Вітковського. Приносимо вибачення за незручності

11:59:35 26.07.2022

Увага! Ремонтні роботи. Призупинення водопостачання

КП "Полоннетепловодопостачання" повідомляє, що в зв’язку з проведенням ремонтно-налагоджувальних робіт будуть тимчасово відключені від централізованого водопостачання споживачі з вулиць Ак. Герасимчука, О.Пчілки, Ломоносова 25-26.07.2022 року та споживачі вулиць Бандери, Київська, Правохоморна, частина споживачів по вул.Л.Українки №№ 132-156 25.07.2022 року. Просимо вибачення за тимчасові незручності. З пов. адміністрація КП "Полоннетепловодопостачання"

15:25:15 22.07.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! Планові вибухові роботи на Полонському спецкар'єрі

До уваги мешканців громади! 23 липня 2022 року з 10.00 до 16.00 год. на Полонському спецкар'єрі проводитимуться планові вибухові роботи. Шановні мешканці! Нагадуємо Вам про небезпеку перебування у вибухонебезпечній зоні.

13:06:54 21.07.2022

Оголошення для ВПО!

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ запрошує  вимушено переміщених осіб, що проживають на території нашої громади,  отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від гуманітарної організації World Central Kitchen. Видача буде здійснюватись за адресою: м. Полонне, вул. Л.Українки, 114 (приміщення міської ради) щоденно, крім вихідних. Кожен набір розраховано на 1 родину. При собі мати документ, що посвідчує особу та копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

13:21:01 14.07.2022

Як повернути переплату за спожитий газ?

Через переведення з 1 травня 2022 року побутових споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» до постачальника "останньої надії", наразі чимало клієнтів звертаються до компанії щодо повернення переплати за особовим рахунком або помилково сплачених сум.

17:07:58 13.07.2022

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ "Хмельницькгаз" повідомляє

Повідомляємо Вас що в зв'язку з проведенням планово-ремонтних робіт м.Полонне вул.Ходякова- ГРП № 22120427 12.07.2022 р. з 9.00 год. буде тимчасово призупинено газопостачання до таких вулиць: Ходякова, Тернова, І.Мазепи, Короленка, Заводська, Привокзальна, Залізнична, Сонячна, Козацька, Костюшка, Дружня, Садова, Миру, Вербицького, Січових Стрільців, Коцюбинського, В.Симоненка, Виговського, Кармелюка, Волинська, Пирогова, Хоморецька, Квітнева, Бортницька, Соборна. Термін зупинки орієнтовно дві доби

14:15:55 08.07.2022

Заходи з охорони праці в умовах підвищення температури повітря

Спека, що панує останнім часом на Україні, негативно впливає  на стан здоров’я людини, виконання трудових та посадових обов’язків. Перегрівання (головний біль, занепокоєння, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) на робочому місці збільшує ризик настання нещасних випадків на виробництві.

15:26:00 01.07.2022

О Б Е Р Е Ж Н О - С К А З ! ! !

Сказ – гостра заразна і небезпечна для життя людини хвороба, яка передається через укуси та обслинення хворими тваринами і закінчується смертю. Щорічно від сказу у світі гинуть десятки тисяч людей та мільйони тварин, і Україна, на жаль , не є виключенням. На сказ хворіють всі теплокровні тварини, але найбільш чутливі лисиці, щури, собаки, коти, велика рогата худоба та інші. При міському сказі основне джерело хвороби – безпритульні собаки та бездомні коти.

15:25:41 01.07.2022

Увага! Опитування представників українського бізнесу

Офіс Президента України запускає опитування представників українського бізнесу, щоб почути їх думки, детально їх проаналізувати й врахувати під час подальшої розбудови економіки держави. Закликаємо підприємців пройти опитування за посиланням: https://t.me/opu_survey_bot. Так Офіс Президента зможе отримати об’єктивну інформацію щодо поточної ситуації та потреб бізнесу.

11:02:51 30.06.2022