Оголошення

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон; заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни; інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини.

15:36:51 17.11.2022

До уваги ВПО. Проводиться видача гуманітарної допомоги!

Відповідно до розпорядження Полонського міського голови від 14.11.2022 року №188/2022-р з 16.11.2022 року щоденно з 09.00 год. до 16.00 год., окрім суботи та неділі, буде здійснюватись видача продуктових наборів у кількості 337 шт., які складатимуться із 20 кг. борошна пшеничного та 8 кг. гороху для сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території м. Полонне. Видача вказаних продуктових наборів для сімей ВПО - мешканців м. Полонне буде здійснюватись з пункту видачі гуманітарної допомоги за адресою вул. Л. Українки, 114 м. Полонне. Для отримання гуманітарної допомоги необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, довідку, що підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи на члена сім’ї ВПО, який отримує продуктовий набір (та її копію обов’язково).

16:02:17 14.11.2022

Повідомлення про наміри передачі на умовах оренди нежитлових приміщень

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади повідомляє про наміри передачі на умовах оренди нежитлових приміщень другого поверху адміністративної будівлі за адресою: Хмельницька обл.., Шепетівський р-н., м.Полонне, вул..Л.Українки, 105 а саме:

16:33:44 09.11.2022

Обов’язкове профілактичне щеплення домашніх тварин

До уваги мешканців м.Полонне! 14 листопада 2022 року Буде проводитись обов’язкове профілактичне щеплення домашніх тварин (котів та собак) проти сказу. Одна голова 12 грн. Подвірний обхід здійснюватиметься по вулицях: вул.Данила Галицького вул.Чершішевського вул.Козацька вул.Котовського вул.Привокзальна

14:54:08 09.11.2022

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЮ!

СЛУЖБА В ПОЛІЦІІ ЦЕ: ВИСОКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА ПОВНЕ СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗГІДНО ДІЮЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ЗА МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ ПЕРСПЕКТИВА КАР'ЄРНОГО РОСТУ ОБЕРІТЬ КОНКУРС ВІДПОВІДНО ДО БАЖАНОГО РЕГІОНУ ТА ПОСАДИ УВАГА!   У разі порушення Ваших прав під час проведення конкурсного відбору на службу в поліцію, у тому числі, вимагання неправомірної вигоди, Ви можете звернутися за тел.:

11:18:19 08.11.2022

Шановні мешканці Полонської територіальної громади!

З настанням зимового періоду часто виникають ситуації, пов’язані з випаданням великої кількості снігу, що обмежує рух по вулицях населених пунктів громади, особливо транспортними засобами. Для своєчасного очищення вулиць та доріг на території Полонської міської об'єднаної територіальної громади виконкомом Полонської міської ради ТГ прийнято рішення №260 від 02.11.2022 року «Про організацію снігоприбирання в населених пунктах Полонської міської ТГ у зимовий період 2022-2023 років».

16:55:18 03.11.2022

Шановні жителі Полонської громади!

24 березня 2022 року біля м.Ізюм від рук російських окупантів загинув наш земляк, старший сержант Володимир Луценко, який був заступником начальника зенітно-ракетної батареї 11-го зенітного ракетного полку Повітряних Сил ЗСУ. Рідні створили на сайті Президента петицію (№22/165852-еп), щодо присвоєння йому посмертно звання «Героя України». Прохання всіх жителів громади підтримати і підписати дану петицію.

11:34:40 28.10.2022

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ПОТРІБНІ ЗАЯВА ТА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДОХОДИ

За рішенням Уряду з 1 жовтня 2022 року розпочато поетапну передачу функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Так, вже  з жовтня Фонд здійснює виплату призначених  органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером чи ні. Наразі, до 1 грудня 2022 року  порядок  звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється.

14:34:10 25.10.2022