Результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної інформує про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної оцінки земельної ділянки, який відбувся 30.01.2023року.

17:16:16 02.02.2023

Відродження, чи черговий занепад бджільництва.

Бджільництво – галузь, яка гарантує запилення всіх ентомофільних культур, поряд з цим вона постачає на стіл споживача цінний харчовий продукт – мед, специфічні речовини для фармації – прополіс, маточне молочко, бджолиний яд, а віск використовується в багатьох галузях промисловості.    За кількістю бджолосімей Україна займала перше місце в Європі, утримуючи більше чотирьох мільйонів сімей і нараховуючи більше 400 тисяч бджолярів.

15:48:22 01.02.2023

Щодо інформування населення від АТ "Хмельницькобленерго"

Усю інформацію щодо доведених лімітів на область можна отримати на сайті АТ «Хмельницькобленерго» за посиланням https://hoe.com.ua/post/novini-kompaniji, яка оновлюється щоденно. Графіки погодинних відключень в розрізі РЕМів можна переглянути за посиланням https://hoe.com.ua/page/informatsija-vidkljuchennja Окрім того у месенджерах Viber та Telegram працюють чат-боти iEnergo, з допомогою яких Ви можете дізнаватися про актуальні відключення https://hoe.com.ua/post/chat-boti-mesendzher.html

09:10:51 01.02.2023

ОГОЛОШЕННЯ

01 лютого 2023 року з 10:00 год. до 14:00 год. в прийомному відділенні КНП Полонської міської багатопрофільної лікарні ім. Н.С. Говорун – Мобільна бригада Товариство Червоного Хреста України безкоштовно для мешканців Полонської громади та ВПО  здійснюватиме прийом та огляд у складі: лікаря загальної практики, гінеколога, психолога, робота ЕКГ. Надаватиметься медична та психологічна допомога, безкоштовні експрес тести на рівень глюкози крові, гепатити, Ковід. За потреби надаватимуться ліки.

16:02:33 31.01.2023

До відома внутрішньо переміщених осіб! Видача гуманітарноі допомоги.

До відома внутрішньо переміщених осіб – матерів малолітніх дітей від 0 до 3 років, а також тих, що мають урологічні хвороби і які проживають на території громади: видача гуманітарної допомоги: дитячого харчування (від народження і до 1 року, виробник – Польща), дитячих памперсів (№№1, 2, 3, 4, 5, 6), гігієнічних засобів для жінок, урологічних памперсів, прокладок, простирадл, трусиків, тощо, буде здійснюватись не щоденно, як оголошувалось раніше, а по понеділках та п’ятницях з 10.00 год. до 16.00. год. (з перервою на обід з 12.00 год. до 13.00 год.) в пункті видачі гуманітарної допомоги Полонської міської ради, який розташований за адресою: вул. Л. Українки, 114 м. Полонне.

14:12:44 20.01.2023

У Женеві згідні оперувати українських дітей з кардіологією безкоштовно

Місто Женева, лікарня HUG відділення педіатрії та дитячої кардіології. Завідувач і геніальний кардіохірург лікар Торніке Сологашвілі. Тут згідні оперувати дітей з України безкоштовно, але лише дітей і лише кардіологія, +995597713135 Олексій це телефон людини, який пояснить деталі. Не будьте байдужі, поширте, можливо для когось це останній шанс, щоб билося дитяче сердечко.

11:35:00 18.01.2023

Оголошення про видачу гуманітарної допомоги!

До відома внутрішньо переміщених осіб – матерів малолітніх дітей від 1 до 3 років, які проживають на території громади: щоденно з 10.00 год. до 16.00. год. з перервою на обід з 12.00 год. до 13.00 год. (окрім суботи та неділі) в пункті видачі гуманітарної допомоги Полонської міської ради, розташованого за адресою: вул. Л. Українки, 114 м. Полонне, буде здійснюватись видача гуманітарної допомоги: дитячого харчування (від народження і до 1 року, виробник – Польща), дитячих памперсів (№№1, 2, 3, 4, 5, 6) та гігієнічних засобів для жінок.

16:33:43 17.01.2023

Звернення до мешканців Полонської територіальної громади

Згідно наказу начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Гамалія С.В. №5/2023-н від 10.01.2023 року «Про введення в дію рішення ради оборони Хмельницької області» та протоколу засідання ради оборони Хмельницької області від 09.01.2023 року №1, з метою підвищення надійності роботи Об’єднаної енергетичної системи України в період аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури через пошкодження внаслідок російської агресії, рекомендовано:

14:08:01 17.01.2023