66 учасників АТО знайшли роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Питання адаптації демобілізованих учасників АТО на ринку праці – одне з першочергових завдань у роботі служби зайнятості. Протягом січня-березня 2020 року статус безробітного отримали 576 учасників АТО/ООС, забезпечено роботою – 66. Найбільше колишніх військовослужбовців легально працевлаштовано у переробній промисловості – 25,9%, у сільському, лісовому та рибному господарствах – 18,5% та державному управлінні й обороні – 14,8%.

10:05 10.04.2020

Зустріч з представниками релігійних конфесій Полонщини, щодо забезпечення максимальної безпеки людей  у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції

В березні-квітні голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз спільно з головою Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Францом Скримським проводили спільні зустрічі з представниками релігійних конфесій Полонщини. На початку зустрічі очільники району подякували священнослужителям за готовність до діалогу, відкритість та небайдужість.

16:37 09.04.2020

Хмельницькі аудитори за березень місяць 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2,8 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій  за  березень  2020 року виявлено втрат  матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 3,8 млн гривень.     Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад  2,8 млн гривень, зокрема, виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

16:33 09.04.2020

Уряд впроваджує соціальні сервіси для допомоги людям в умовах карантину

Соціально вразливі верстви населення зможуть отримати допомогу в дистанційній оплаті за житлово-комунальні послуги, замовити продукти харчування або отримати пенсію у листоноші. Кабінет Міністрів на своєму черговому засіданні 8 квітня з доопрацюванням та урахуванням позиції інших міністерств прийняв постанову «Про реалізацію ініціатив, спрямованих на розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення».

13:25 09.04.2020

ЗНО-2020: змінено дати додаткового періоду реєстрації

З 25 травня до 9 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для окремих категорій осіб. Про це повідомляє офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти. Ці зміни до п. 21 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року внесено на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2020 № 480. Право на реєстрацію в цей період мають особи, які:

16:10 08.04.2020

Рятувальники продовжують протидіяти поширенню інфекційних захворювань

Проведення обробки вулиць деззасобами є ефективним методом у боротьбі з поширенням вірусних інфекцій. Спеціальний дезінфікувальний розчин здатний знешкодити патогенні мікроорганізми цим самим запобігти розповсюдженню інфекційним захворюванням. Так, 6 квітня надзвичайники 17 Державної пожежно-рятувальної частини обробили спецрозчином територію поблизу районної державної адміністрації, міської ради, продуктових магазинів, зупинок громадського транспорту, лікарні та найбільш жваві вулиці м. Полоне, що на Хмельниччині.

16:27 07.04.2020

72 роботодавця отримали компенсацію ЄСВ за новостворені робочі місця

Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо легального працевлаштування безробітних на нові робочі місця, є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За словами директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні, компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи при умові збереження гарантії зайнятості особи строком не менше ніж на два роки.

17:05 06.04.2020

Роз'яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України надає  роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.  З питань стосовно карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекціїї COVID-19 звертайтеся на телефони гарячих ліній у відповідному регіоні.

09:41 06.04.2020