Облаштування майданчика для збирання та сортування побутового сміття

У Полонській об'єднаній територіальній громаді підприємством КП «Благоустрій»  за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури було закуплено та встановлено на вул.Привоклальна,44   шість контейнерів для окремого збирання паперу, скла, пластику та органічних відходів.

08:39 21.12.2019

До уваги жителів громади та району!!!

За інформацією шепетівської дистанції колії з 21 по 24 грудня 2019 року на переїзді 115 км (район молокозаводу) напрямку Козятин-Шепетівка, станція Полонне будуть виконуватись роботи по ремонту переїзного настилу.

16:04 20.12.2019

Робота місцевої прокуратури з повернення незаконно приватизованих земель триває

Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 гектар.

15:42 20.12.2019

Держаудитслужба Хмельниччини інформує

Аудитори Управління Держаудитслужби Хмельниччини при проведенні контрольних заходів державного фінансового контролю виявили та забезпечили повернення державі незаконно витрачених коштів

15:17 20.12.2019

Дорогі діти! Шановні дорослі! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій.

16:44 18.12.2019

До уваги жителів громади та району!!!

За інформацією шепетівської дистанції колії з 20 по 21 грудня 2019 року на переїзді 115 км напрямку Козятин-Шепетівка, станція Полонне будуть виконуватись роботи по ремонту переїзного настилу.

09:51 17.12.2019

До відома жителів громади!!!

За інформацією шепетівської дистанції колії з 18 по 19 грудня 2019 року на переїзді 115 км напрямку Козятин-Шепетівка, станція Полонне будуть виконуватись роботи по ремонту переїзного настилу.

09:50 17.12.2019

Тиждень права

В рамках проведення акції «Всеукраїнського тижня права» 13 грудня 2019 року, спеціалістами відділу соціальної роботи з населенням спільно з соціальним педагогом та психологом Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів для учнів було проведено захід на тему «Відповідальність неповнолітніх».

09:24 17.12.2019

Шановні підприємці!

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ звертається до ВАС з проханням прикрасити до Дня Святого Миколая - 19 грудня 2019 року фасади та вітрини Ваших приміщень дюралайтами (світлодіодними стрічками) та гірляндами, а також оздобити торгові зали магазину, кафе, аптеки чи перукарні новорічними прикрасами, поставити при вході ялиночку, фігурку казкового персонажа, тощо…

08:26 13.12.2019