ДПС

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Єдиний соціальний внесок- хто не платить? Головне управління ДПС у Хмельницькій нагадує про норми Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування».

16:11:14 09.06.2021

Полонські податківці відстоюють легальні трудові відносини та надають відповідні роз’яснення

Фахівці Полонської ДПІ під час зустрічей з платниками податків роз’яснюють необхідність легалізації найманої праці, неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення з ними трудових відносин. Особливу увагу звертають на те, що відповідно до вимог чинного законодавства, при оформленні працівника на роботу в обов’язковому порядку укладається трудовий договір, який оформлюється наказом та повідомленням органів ДПС про прийняття працівника на роботу.

16:09:01 09.06.2021

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Особливості застосування РРО/ПРРО у 2021 році для підприємців-«спрощенців» Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що Законом України № 1017-ІХ від 01.12.2020 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» передбачені зміни щодо застосування РРО/програмних РРО, а саме:

16:01:09 09.06.2021

Головне управління ДПС в Хмельницькій області інформує

За неподання чи несвоєчасне подання податкової звітності в якому випадку штрафні санкції не застосовуються В Головному управлінні ДПС в Хмельницькій області інформують, що до платників податків, які під час встановленого урядом карантину, не подали або подали несвоєчасно податкову звітність (окрім звітності щодо податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати) штрафні санкції не застосовуються.

09:31:29 03.06.2021

Відповідальність за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації як СГ

Провадження господарської діяльності, зокрема, без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без подання повідомлення про початок здійснення господарської діяльності, якщо обов’язковість подання такого повідомлення передбачена законом, - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000грн. до 34000грн.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

11:41:45 28.05.2021

ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє

Куди мають право звернутись громадяни для звірки даних щодо плати за землю Фізичні особи (громадяни) – платники плати за землю (земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності) мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельних ділянок для проведення звірки даних щодо:

08:32:44 25.05.2021

Увага! Змінено форми податкової звітності, що подається податковими агентами

Особи, які відповідно до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) мають статус податкових агентів, та платники єдиного внеску зобов'язані, зокрема подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (з розбивкою по місяцях звітного кварталу) (далі – Розрахунок), до контролюючого органу за основним місцем обліку.

21:46:28 25.04.2021