ДПС

Податківці застерігають уникати помилок при сплаті платежів до бюджету

Під час оперативного обліку платежів в податкових органах окремі суми надходжень податків та зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, залишаються не рознесеними в індивідуальну картку платника податків з-за неможливості ідентифікації платника у зв’язку з неправильним заповненням реквізитів платіжних документів.

14:25:20 26.07.2021

Чи передбачена добровільна реєстрація платником ПДВ?

ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що відповідно до п. 182.1 ст. 182 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особа, яка відповідно до п. 181.1 ст. 181 ПКУ не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні або є меншими від встановленої ст. 181 ПКУ суми (1000000 гривень), вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою. Додамо, що відповідна заява подається до органу податкової служби за місцем податкової адреси (реєстрації) платника.

13:22:55 23.07.2021

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Сезонні або тимчасові робітники Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу платнимків, що на сьогодні в Україні є чинними (у частині, що не суперечить Конституції України та законодавству України) Указ Президії Верховної Ради СРСР від 24.09.1974 № 310-ІХ «Про умови праці робітників і службовців, зайнятих на сезонних роботах» в редакції від 04.04.1991 та Указ Президії Верховної Ради СРСР від 24.09.1974 № 311-ІХ «Про умови праці тимчасових робітників і службовців» в редакції від 04.04.1991.

15:34:40 14.07.2021

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Подання останньої декларації після припинення підприємницької діяльності Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу, щодо визначення останнього звітного періоду фізичної особи підприємця на спрощеній системі оподаткування, стосовно якої до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності.

15:33:58 06.07.2021

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Чи потребує обов’язкового застосування РРО діяльність ветеринарних аптек та клінік, які надають ветеринарні послуги Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що згідно з п. 61 підрозділу 10 Перехідних положень Податкового кодексу України з 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року РРО та/або програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує обсягу доходу, що не перевищує  220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

17:04:27 23.06.2021

Про оподаткування доходу від продажу власної продукції тваринництва

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що ст. 165 Податкового кодексу України із змінами (далі – ПКУ)  визначено, в яких випадках доходи від продажу власної продукції тваринництва підлягають оподаткуванню.

14:29:14 18.06.2021

З 01 червня 2021 - нові форми заявок на виготовлення та придбання марок акцизного податку

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що 01 червня 2021 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.02.2021 №102 «Про затвердження форм заявок-розрахунків на виготовлення та придбання марок акцизного податку, переліків марок акцизного податку, звіту про використання марок акцизного податку та журналів для обліку марок акцизного податку», яким затверджено:

14:27:41 18.06.2021

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Способи передати чек покупцю при використанні ПРРО Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що відповідно до пункту 2 статті 3 Закону України № 265/95-ВР  «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06 липня 1995 року (зі змінами) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані, зокрема, надавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, в обов’язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції (далі – фіскальний чек), створений в паперовій та/або електронній формі (у тому числі, але не виключно, з відтворюванням на дисплеї РРО чи дисплеї пристрою, на якому встановлений ПРРО QR-коду, який дозволяє особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію із розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому міститься, та/або надсиланням електронного розрахункового документа на наданий такою особою абонентський номер або адресу електронної пошти). Суб’єктом господарювання фіскальний чек за оплачені товари (послуги) через ПРРО можливо надіслати покупцю такими способами: електронною поштою (E-mail), Viber, Telegram, WhatsApp, або SMS, при цьому на пристрої повинна бути встановлена відповідна програма. Відправлення повідомлення виконується в загальному порядку від імені власника SIM-карти. Про доставку фіскального чеку від продавця надходить SMS повідомлення.

11:16:32 17.06.2021