Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

ДПС

ПІЛЬГОВИКАМ, ЯКИМ ПІЛЬГИ НАДАЮТЬСЯ ЗАЛЕЖНО ВІД ДОХОДІВ, ПРАВО НА ВИПЛАТИ В 2024 РОЦІ БУДЕ ВИЗНАЧЕНО АВТОМАТИЧНО

У пільговиків, які протягом минулого року одержували пільгу з урахуванням доходу, право на виплату закінчилось 31 грудня 2023 року (Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389). Із січня 2024 року право на отримання пільг по оплаті житлово-комунальних послуг буде визначено органами Пенсійного фонду України відповідно до доходів, які були отримані сім’єю пільговика за період з липня по грудень 2023 року.

20:17:01 19.02.2024

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу платників плати за землю на наступне.

Згідно вимог Податкового кодексу України (далі - Податковий кодекс), нормативна грошова оцінки земель є базою оподаткування для плати за землю.  Відповідно до п. 289.1 ст. 289 Податкового кодексу, для визначення розміру земельного податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок, у тому числі право на які фізичні особи мають як власники земельних часток (паїв), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до законодавства.

10:06:06 02.02.2024

Нормативно – правова база. Нова форма декларації про майновий стан і доходи

Нормативно – правова база. Нова форма декларації про майновий стан і доходи З 01.01.2024 діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) та інструкція щодо її заповнення, оновлена редакція яких затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року № 467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2023 року за № 1817/40873.

10:02:05 02.02.2024

Отримання відомостей про доходи у смартфоні

Отримати відомості про доходи стало ще простіше та зручніше. Завантажуй в App Store/Google Play мобільний застосунок «Моя податкова», ідентифікуйся онлайн з використанням КЕП або хмарного підпису. У розділі «Послуги» обирай «Отримати відомості про суми виплачених доходів» вказуй необхідний період* та отримуй результат за 5 хвилин.

14:11:45 09.01.2024

Актуально: стартувала щорічна кампанія декларування доходів громадян

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що в Україні 01 січня 2024 року розпочалась кампанія щорічного декларування доходів громадян, яка триватиме до 01 травня 2024 року.  Щорічне декларування доходів громадян передбачає подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи:

14:09:23 09.01.2024

Мобільний застосунок «Моя податкова»

На сьогодні понад 43 тис. користувачів мобільного застосунку «Моя податкова» мають можливість просто та швидко: - подати Облікову картку фізичної особи – платника податків. Форма № 1ДР (Розділ «Послуги»); - подати Заяву про внесення змін до ДРФО. Форма № 5ДР (Розділ «Послуги»); - подати Заяву про включення до Реєстру волонтерів (Розділ «Послуги»);

11:21:27 07.12.2023

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

01 грудня 2023 року завершується перехідний період, протягом якого заповнення платниками податків реквізиту «Призначення платежу» під час сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску було можливе у неструктурованому форматі.

11:19:47 07.12.2023

Хто не може бути платником єдиного податку четвертої групи

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що для набуття (підтвердження) статусу платника єдиного податку четвертої групи сільськогосподарським товаровиробникам необхідно дотримуватись певних умов, а саме: мати у наявності земельні ділянки відповідного призначення; частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік не повинна бути меншою за 75 %; подати до контролюючих органів загальну та звітні декларації з додатками. Поряд із цим згідно з п. 291.5 1 ст. 291 ПКУ не можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи:

16:53:35 23.11.2023

РРО чи ПРРО – вибір платника

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що суб’єктам господарювання про необхідність дотримання норм Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Процедури реєстрації РРО/ПРРО врегульовані відповідними порядками, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій».

16:52:20 23.11.2023