Для пасічників та аграріїв

Повідомлення суб’єктом підприємницької діяльності, який використовує пестициди та агрохімікати

Повідомляємо Вас, що Товариством з обмеженою відповідальністю «Полонне-Агро» буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів, що межує з населеними пунктами м.Полонне та с.Блидні Шепетівського району Хмельницької області. Відповідальна особа за обробку головний агроном Сінчук Олександр Валерійович, контактний телефон 067-381-55-82.

14:45:37 13.05.2022

Повідомляємо Вас, що Товариством з обмеженою відповідальністю «Полонне-Агро» буде проведено обробку посівів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів. що межує з населеними пунктами м.Полонне та с.Блидні Шепетівського району Хмельницької області.

09:39:27 03.05.2022

14:05:26 27.04.2022

Школа фермера ФАО: лікувальні та медоносні трави у степовій зоні України; жіноче лідерство

18 лютого 2022 року Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) проведе тренінг «Вирощування лікувальних та медоносних трав у степовій зоні України. Жіноче лідерство: як стати рушієм змін в екосистемах». Захід є частиною Польової школи фермера «Ґрунтозберігаючі технології землеробства в Україні».

15:52:31 10.02.2022

Запрошуємо на виставку «Зернові технології-2022»

Шановні клієнти, партнери, друзі! Вже наступного тижня відбудеться головна всеукраїнська аграрна виставка «Зернові технології 2022»! АГСОЛКО представить величезну експозицію техніки для сільгоспвиробників.

15:43:24 10.02.2022

Оголошення!

ТОВ «Енселко-Агро» повідомляє що в с.Кустівці, с.Білецьке буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», в  урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Крачанівка, с.Москалівка, с.Онацьківці. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон –  фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

11:53:03 04.10.2021

Повідомлення про обробку посівів пестицидами та агрохімікатами

Повідомляємо що в с.Кустівці, с.Білецьке буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», посів кукурудзи в урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Москалівка, с.Мацевичі,  с.Сасанівка, с.Крачанівка. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон –  фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

15:01:45 30.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

ТОВ «Полонне-Агро» доводить до відома жителів м. Полонне, с. Блидні, що на орендованих Товариством полях в період з 22 липня по 23 липня 2021 року буде здійснюватися внесення ЗЗР на сою в нічний час. ТОВ «Полонне-Агро» просить жителів утриматися від випасання худоби біля полів в даний період та вжити заходів щодо обмеження вильоту бджіл під час обробки полів.                                                                            Адміністрація ТОВ «Полонне-Агро»

15:45:15 22.07.2021

Повідомлення про обробку посівів пестицидами та агрохімікатами

Повідомляємо що в с.Голубча, с.Кустівці, с.Білецьке буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», посів кукурудзи в урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Круча, с.Мацевичі,  с.Сасанівка, с.Крачанівка. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон –  фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

11:06:53 13.07.2021

Щодо бюджетної дотації за приріст корів .

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (далі - Порядок).

09:39:32 07.07.2021