Для пасічників та аграріїв

Повідомлення суб’єктом підприємницької діяльності, який використовує пестициди та агрохімікати

Повідомляємо Вас, що Товариством з обмеженою відповідальністю «Полонне-Агро» буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів, що межує з населеними пунктами м.Полонне та с.Блидні Шепетівського району Хмельницької області. Відповідальна особа за обробку головний агроном Сінчук Олександр Валерійович, контактний телефон 067-381-55-82.

17:11:25 20.07.2022

Оголошення!

ТОВ «Енселко-Агро» повідомляє що в с.Кустівці, с.Білецьке та с.Голубча буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», в  урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Сасанівка, с.Крачанівка, с.Мацевичі, с.Хижники. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон – фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

10:41:26 17.06.2022

14:35:11 13.06.2022

11:53:35 10.06.2022

17:06:47 06.06.2022

17:12:32 23.05.2022

Увага! Оприскування посівів озимого ріпаку

Фг "Полонське" повідомляє про те, що 20 травня 2022 року будемо вприскувати двома дронами посіви озимого ріпаку з 6.00год. ранку на території Полонської ОТГ, а саме біля майстерні господарства, та біля повороту на Блидні.

14:19:13 17.05.2022

Повідомлення про обробку посівів пестицидами та агрохімікатами

Повідомляємо що в с.Кустівці, с.Голубча буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», посів соняшника в урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Москалівка, с.Білецьке,  с.Сасанівка, с.Крачанівка. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон –  фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

09:17:15 17.05.2022

Головне управління держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує

Згідно плану протиепізоотичних та лабораторно-діагностичних міроприємств на 2022 рік, спеціалістами державної ветеринарної медицини буде проводитися з 16.05.2022 року диспансеризація коней та дрібної рогатої худоби (вівці, кози). В тварин буде здійснюватися забір крові для дослідження на інфекційні хвороби спільні для тварин і людей (коні - на сап, ДРХ- на бруцельоз) та щеплення проти сибірської виразки.

13:40:50 16.05.2022