Асоціація міст України

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців сфери ЖКГ із громад краю.

Регіональне відділення Асоціації міст України провело, заключну у цьому році, практичну сесію із застосування законодавства. Темою стало «Врегулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також питань перехідного періоду в умовах введення в дію Закону" Про житлово-комунальні послуги" ( закон 1060-IX Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", прийнятий 3 грудня 2020 р.». Захід реалізовано в рамках спільного проекту АМУ та українсько-швейцарського проекту ДЕСПРО.

16:33:46 16.12.2021

Рахунки підприємств теплопостачання повинні бути розблоковані до 15 жовтня 2021 року

30 вересня 2021 року між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України був укладений Меморандум, який передбачив низку домовленостей, спрямованих на врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

14:11:37 07.10.2021

АМУ звернулася до НАК Нафтогаз щодо термінового укладання договорів з бюджетними установами на постачання газу.

Враховуючи необхідність забезпечення опалення бюджетних установ та організацій, у т.ч. шкіл, дитсадків, лікарень, а також суттєве зниження середньодобової температури за останні дні, Асоціація міст України звернулася до НАК «Нафтогаз України» з проханням терміново укласти догвори на постачання природного газу з бюджетними установами та визначити відповідальну особу для контактів з представниками органів місцевого самоврядування.

14:10:22 07.10.2021

АМУ вітає підписання Президентом Закону, який сприятиме сталому забезпеченню жителів громад теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме сталому забезпеченню жителів  громад теплом і гарячою водою.

15:15:42 27.08.2021

Учинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: "Учинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування". До участі у практикумі долучились представники ОМС зі всієї області: керівництво місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування та старости.

08:48:15 11.06.2021

Асоціація міст виступила проти низки законопроєктів про забудову

Під час засідання Правління Асоціації міст України під головуванням Голови АМУ, Київського міського голови Віталія Кличка, яке відбулося 22 квітня 2021 року, було розглянуто важливі питання в сфері містобудування. Засідання відбулося в режимі відеоконференції. Хмельниччину на заході представляли голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, мер Хмельницького Олександр Симчишин і міський голова Славути Василь Сидор. Члени правління Асоціації міст України одноголосно ухвалили Рішення, в якому висловлена позиція категоричної непідтримки законопроєктів №4561 та №4562 як таких, що шкодять місцевому самоврядуванню і не забезпечують досягнення поставленої мети.

10:56:07 01.06.2021

65% ПДФО громадам – Асоціація міст України наполягає на збільшенні відсотка для місцевих бюджетів

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків (законопроєкти №5066 та №5066-1).

16:36:14 06.05.2021