У зв’язку зі зростанням тарифу на електроенергію розмір субсидії перерахують автоматично

Дата: 19.06.2024 12:00

В Україні вже рік діє експериментальний проєкт, завдяки якому звернутися за житловою субсидією стало простіше: 13 червня 2023 року було ухвалено постанову Уряду № 601 “Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

За експериментальним проєктом, для призначення житлової субсидії людина подає лише спрощену заяву “в один клік” (в електронній формі – через вебпортал електронних послуг Фонду, мобільний додаток Пенсійного фонду України, Портал “Дія” або в паперовій формі – звернувшись до обраного сервісного центру Фонду чи до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, або надіславши заяву на адресу органу Фонду поштою).

Як подати заяву на житлову субсидію “в один клік” через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України: https://tinyurl.com/2fpx6a7k