Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

Проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Полонській міській раді

Дата: 07.06.2024 15:11

З метою координації дій та контролю щодо виконання заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі 07.06.2024 року в приміщенні Полонської міської ради відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Засідання відбулось за участю представників відділу поліцейської діяльності № 3 Шепетівського РУП ГУ НП в Хмельницькій області, КНП Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Н.Говорун, Полонського центру первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради, територіального центру надання соціальних послуг ВК Полонської міської ради ОТГ, сектору «Полонське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, структурних підрозділів виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

Координаційною радою були заслухані питання, а саме:

• про взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №658 від 22.08.2018 року.
  • виконання Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»;
  • дотримання і виконання Закону України «Про освіту».

Інформації доповідачів взято до відома, за результатами обговорень винесено відповідні рішення.

Відділ соціальної роботи з населення ВК Полонської міської ради ОТГ