Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 02.05.2024 16:52

Інформуємо, що з 13 по 19 травня 2024 року в Україні буде проведено перший етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху (далі - Тиждень), співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» (далі - Фонд).

У рамках Тижня Фонд, який уже понад десять років опікується питаннями безпеки на дорогах, планує запустити широку інформаційну кампанію. Зокрема, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів, Фонд пропонує до використання соціальну рекламу (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах для подальшого розміщення її у засобах масової інформації, транспорті, зовнішній рекламі, громадських місцях, вокзалах, при центрах освіти та культури тощо.

Нагадаємо, соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» та отримали статус соціальної реклами за висновком Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України. Контент орієнтований на молоде покоління та стосується правил безпечного поводження на вулицях та дорогах, пересування транспортом, необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби.