Відкрита реєстрація на отримання безкоштовних ноутбуків для жінок України

Дата: 26.04.2024 15:32

Фонд Жіночі можливості в Україні продовжує підтримувати багатодітних українок, які виховують дітей і водночас не відмовляються від мрії про кар’єрний розвиток та фінансове зростання і відкриває прийом заявок на Проект “В мережі”. Джерело

Про допомогу

Фонд Жіночі можливості в Україні продовжує проект “В мережі”, в рамках якого безоплатно надає ноутбуки, необхідні для роботи, навчання та розвитку багатодітних мам. Також для кожної учасниці надають курс з «Основ комп’ютерної грамотності», проходження якого є обов’язковим. Наразі участь у проєкті “В мережі” можуть брати багатодітні матусі України, які відповідають наступним умовам:

1. виховують трьох та більше дітей;
  2. також належать до ще однієї з двох категорій: мають статус ВПО (підтверджений офіційною довідкою) або чоловік кандидатки перебуває у складі ЗСУ.

Як отримати?

Для участі необхідно заповнити онлайн-форму заявки за посиланням: https://forms.gle/o2yt8NkFJkco5w9N7. Заявки приймаються з 24 квітня до 8 травня 2024 р.