ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення

Дата: 08.04.2024 11:00

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць на території Полонської міської територіальної громади, в населеному пункті села Котелянка, щодо перейменування об’єкта топонімії – вулиця Мічуріна

1. Організатор громадського обговорення: Котелянський старостинський округ Полонської міської ради.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця населеного пункту Полонської міської територіальної громади, а саме - в селі Котелянка.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності:

Пропонується змінити назву вулиці Мічуріна.

4. Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці: пропозиції щодо зміни назв вулиць надійшли від жителів та старости села, а також органів виконавчої влади районного та обласного підпорядкування.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: не менш як протягом 30 (тридцяти) днів з дати опублікування повідомлення про його проведення, 15 травня 2024 року о 10 годині 00 хвилин, громадське обговорення буде здійснюватись у формі зборів та зустрічей жителів села Котелянка Полонської міської територіальної громади.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): 30534, Хмельницька область, Шепетівський район, село Котелянка, вулиця Шевченка, 7, Котелянський старостинський округ, е-mail: kot.rada@ukr.net

Полонська міська територіальна громада, адреса електронної пошти - E-mail: mr_polonne@ukr.net, сайт: pol-otg.gov.ua

Пропозиції (зауваження) подаються до 14 травня 2024 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

30534, Хмельницька область, Шепетівський район, село Котелянка, вулиця Шевченка, 7, Котелянський старостинський округ, е-mail: kot.rada@ukr.net, телефон: 93-4-42.

Полонська міська територіальна громада: 30501, Хмельницька область, Шепетівський район, місто Полонне, вулиця Лесі Українки, 114, адреса електронної пошти: mr_polonne@ukr.net, телефон/факс: (03843) 2-10-03, (03843) 91-304.

8. Прізвище, ім’я та по батькові особи, що проводить заходи з громадського обговорення:

Діловод Котелянського старостинського округу – Ставісюк Лариса Михайлівна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 23 травня 2024 року, на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради: pol-otg.gov.ua.