Служба у справах дітей інформує

Дата: 01.04.2024 16:40

Законодавством України визначено сімейні форми виховання такі як усиновлення, опіка, піклування, прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу, пріоритетом у влаштуванні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Переваги сімейного виховання, порівняно з інституційним, безперечні, оскільки тільки сім’я була і залишається для дитини природнім, необхідним всеохоплюючим середовищем, орієнтованим на розвиток індивідуальних особливостей дитини.
Рішенням виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 29 березня 2024 року було створено дитячий будинок сімейного типу.

Четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, які є між собою рідними братами, знайшли нову родину. Свої двері дітям відчинили Молодоженя Володимир Васильович та Молодоженя Валентина Віталіївна, жителі м. Полонного.

Загалом у Полонській громаді функціонує одна прийомна сім’я та один будинок сімейного типу, в яких виховується одна дитина-сирота та п’ять дітей, позбавлених батьківського піклування, під опікою (піклуванням) виховується 50 дітей.