Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності!

Дата: 28.03.2024 16:49

Військовим як ніколи потрібна наша підтримка та допомога! І сьогодні ми об‘єднані у своїх вчинках, думках і справах, бо хочемо жити у вільній країні!

На прохання нашого земляка - воїна ЗСУ, який з 2014 року боронить Україну, творча студія «Тандем» закупила 20 саперних лопаток та бензопилу на суму 7500 гривень. Приватний підприємець Володимир Діденко придбав шуруповерт, сокиру, молоток, цвяхи та саморізи на суму 4000 гривень.

Окрема подяка Полонському міському голові Францу Скримському за допомогу у комплектуванні вантажу та Валентину Ярославському за підготовку саперних лопаток.

Також разом із захисниками на лінію фронту відправилася велика партія маскування від волонтерського штабу Центрального Будинку культури та Центральної бібліотеки.

Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності!