ПОРЯДОК ДЕННИЙ чергового засідання виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ VIII скликання від 29 березня 2024 року

Дата: 28.03.2024 16:44

чергового засідання виконавчого комітету

Полонської міської ради ОТГ VIII скликання

від 29  березня  2024 року

Назва проекту рішення

Доповідач

1(54)

Про присвоєння чи зміну поштової адреси об’єктам нерухомого майна

2(55)

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

3(56)

Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою

4 (57)

Про затвердження оновленого складу комісії з обстеження зелених насаджень та надання дозволу на їх видалення

5 (58)

Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня

Гуменюк Н.І. – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету

6(59)

Про надання дозволу на приватизацію житла комунальної власності громадянину Оніщенку Андрію Борисовичу та членам його сім’ї

Гулак В.Г. – начальник     відділу комунальної власності та інфраструктури виконавчого комітету ради

7(60)

Про внесення змін до  номенклатури і обсягів місцевого матеріального резерву Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру та їх наслідків на території населених пунктів Полонської міської ради ОТГ на 2021-2025 роки.

Свінтковський М.Є. – завідуючий сектору цивільного захисту населення виконкому міської ради

8(61)

Про погодження кандидатури опікуна Огороднікової З.С.

Кравчук – Багінська Л.М. – начальник відділу соціальної роботи

9(62)

Про заміну опікуна недієздатної Поведи Катерини Василівни

Кравчук – Багінська Л.М. – начальник відділу соціальної роботи

10(63)

Про затвердження актів приймання-передачі гуманітарної допомоги та відомостей про видачу набувачам-фізичним особам гуманітарної допомоги

Коблай О.М.- головний спеціаліст загального відділу виконавчого комітету ради

11(64)

Про визначення та закріплення територій обслуговування за закладами освіти Полонської міської ТГ

Сітарський В.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Полонської

12(65)

Про надання дозволу на виготовлення та встановлення меморіальної дошки на будівлі Полонського ліцею №7 імені М. Сливки Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади.

13(66)

Про відмову у видачі дублікату свідоцтва про право власності на житло

Продажець І.О- головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету

14(67)

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, на стадії розроблення проєктної документації, при визначенні вартості об'єктів будівництва, згідно з показником середнього рівня складності робіт в будівництві (3,8) у 2024 році

Яськов В.М - перший заступник міського голови .

15(68)

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП ПМР «Благоустрій» за 2023 рік

16(69)

Про затвердження вартості послуги по видачі довідки про склад сім’ї.

17(70)

Про затвердження тарифів за 1 годину роботи технічних засобів, механізмів, що надаються Комунальним підприємством Полонської міської ради «Благоустрій» (без вартості ПММ

18(71)

Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої Герасимчук Софії Дмитрівні, 28.09.2018 року народження, без згоди батька.

19(72)

Про надання дозволу на перереєстрацію          транспортного засобу від імені малолітньої дитини.

20(73)

Про надання дозволу на укладення договору про поділ спадкового майна та оформлення спадщини від імені малолітніх дітей.

21(74)

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Берестенюк Валерії Владиславівні,14.12.2021 року народження.

22(75)

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Синюк Олександру Денисовичу,18.08.2015 року народження.

23(76)

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Закривидорозі Златі Артемівні, 29.08.2015 року народження, Закривидорозі Акіму Артемовичу, 13.04.2013 року народження.

24(77)

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Назіну Євгенію Юрійовичу, 21.04.2017 року народження, Сіромашенко Софії Сергіївні, 09.04.2013 року народження.

25(78)

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Синюку Олександру Денисовичу, 18.08.2015 року народження.

26(79)

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Шкурану Кирилу Богдановичу,  25.05.2020 року народження, та Шкурану Данилу Богдановичу,  21.07.2023 року народження.

27(80)

Про затвердження «Порядку міжвідомчої взаємодії суб’єктів виявлення таабо  організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю на території Полонської міської територіальної громади».

27(81)

Про надання дозволу органу опіки та піклування на психіатричний огляд і надання амбулаторної психіатричної допомоги малолітньому Шостаку Дмитру Олександровичу,  08.11.2018 року народження, дитячим психіатром.

28(82)

Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої Колінка Артема Олександровича, 16.11.2015 року народження, без згоди батька

29(83)

30(84)

Про встановлення опіки над майном дітей-сиріт Дідуха Сергія Леонідовича, 01.12.2013 року народження, та Дідуха Романа Леонідовича, 19.04.2012 року народження

31(85)

Про припинення функціонування прийомної сім’ї Молодожені Володимира Васильовича та Молодожені Валентини Віталіївни та створення на базі їх сім’ї дитячого будинку сімейного типу.

32(86)

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП « Полонська міська лазня» за 2023 рік.

Ступак Ю.А- керівник комунального підприємства КП»Полонська міська лазня» .

33(87)