Проблему домашнього насильства обговорили на засіданні координаційної ради

Дата: 14.03.2024 16:57

Сьогодні, 14 березня 2024 року  в приміщенні Полонської міської ради ОТГ відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми.

У засіданні взяли участь представники різних підрозділів громади: відділів виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, територіального центру надання соціальних послуг, Національної поліції,  медичних закладів громади.

В ході проведення засідання активно обговорено питання порядку денного, а саме: виконання Закону України «Про запобігання та протидії домашнього насильства та про проведену профілактичну роботу з особами, які вчинили домашнє насильство та насильство за ознакою статі протягом 2023 року.

За результатами проведеного засідання вирішено покращити рівень взаємоінформування щодо випадків вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі, торгівлі людьми між суб’єктами взаємодії, які здійснюють заходи у цьому напрямку. Актуальною залишається отреба забезпечення систематичного висвітлення в засобах масової інформації проблеми домашнього насильства, торгівлі людьми, проведення інформаційно-просвітницьких заходів із активним використанням інтернет ресурсів, інформування населення про органи та служби до компетенції яких належить захист, підтримка та допомога особам, які постраждали від домашнього насильства .

Відділ соціальної роботи з населенням

ВК Полонської міської ради ОТГ