ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на 2024 рік

Дата: 20.01.2024 15:23

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на 2024 рік
(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використаннядержавних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади, код ЄДРПОУ 40220859, орган місцевого самоврядування.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 79820000-8: Послуги, пов’язані з друком (Послуги по висвітленню діяльності виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та Полонської міської ради у друкованих засобах масової інформації)».

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги*, UA-2024-01-16-014973-a

* з особливостями затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 198000,00 грн. (1 послуга)

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання електричної енергії за календарний рік. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Плановий розмір бюджетного призначення на 2024 рік: 198000,00 грн..

Загальні положення.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик.

Виконавець послуг повинен мати Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації, яке видано Міністерством юстиції України;

вид видання – газета;

статус видання – вітчизняна;

мова видання – українська;

сфера розповсюдження: місцева - м.Полонне та населенні пункти Полонської міської територіальної громади Шепетівського району Хмельницької області;

загальний тираж не менше 1 тисячі примірників на території Полонської міської територіальної громади;

періодичність видання: не менше 1 разу на тиждень;

спосіб розповсюдження: по м.Полонне та населених пунктах Полонської міської територіальної громади за передплатою  та/або у роздріб;

формат газети:  А3;

спрямування газети: суспільно-політичне та/або інформаційне.

Замовник та Виконавець повинен узгоджувати матеріали та зміст до опублікування, а саме надавати послуги відповідно до заявок Замовника.

Замовник надає Виконавцю матеріали для публікації за наявною потребою.

Послуги з друку включають:

• опублікування офіційних нормативно-правових актів відповідно до Закону;
  • оприлюднення інших документів міської ради, виконавчого комітету, міського голови, згідно з чинним законодавством;
  • поширення офіційних повідомлень, роз’яснень, звернень, оголошень Замовника;
  • збирання, створення та поширення інформації про важливі суспільно-політичні та культурні події у громаді за участі представників виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та Полонської міської ради ОТГ, інших матеріалів;
  • публікування інформації про діяльність депутатів міської ради та інше.

Замовник має право попередньо погоджувати матеріали та вносити зміни в макет своєї інформації, яка оприлюднюється. Не допускається спотворення змісту офіційної інформації, що оприлюднюється, коментарями редакції. У викладені та подані інформації Виконавець повинен дотримуватися норм професійної етики, сприяти зміцненню моральних та етичних засад суспільства.

Учасник визначає ціни на послуги, які він пропонує надати за Договором про закупівлю з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені. Не врахована учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні його пропозиції, за результатами проведеного аукціону. Загальна вартість пропозиції (ціна пропозиції) і всі інші ціни повинні бути чітко та остаточно визначені.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є см.кв., становить 33000,00 см. кв. на 2024р.

Термін постачання — з 01.01.2024р. (або з дати укладання договору) по 31.12.2024р.