18.01.2024 р. ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ОФІЦЕРОМ ГРОМАДИ БУЛО ПРОЗВІТОВАНО ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ ЗА 2023 РІК

Дата: 19.01.2024 15:35

18.01.2024 року поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Шепетівського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області капітаном поліції Королем Вадимом Володимировичем на зборах старостинських округів, а саме Білецького, Воробіївського, Кустовецького, Онацьковецького та Бражинецького було проведено звіт про проведену роботу за 2023 рік. Зокрема, було прозвітовано про забезпечення охорони громадського порядку та безпеки, патрулювання в нічний час з метою контролю дотримання коменданської години, кількість складених адміністративних протоколів, скерованих кримінальних проваджень до суду та інше. Також, офіцером було надано пропозиції для покращення роботи. Висвітлено та представлено здійснену роботу, обговорено цілі та завдання на 2024 рік.