Онлайн-вебінар на тему: «Фінансування сегменту ММСБ, кредитні програми від ОЩАДБАНКУ, грантові програми від уряду, пріоритети співпраці з ММСБ».

Дата: 18.01.2024 13:31

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запрошує взяти участь в онлайн-вебінарі на тему: «Фінансування сегменту ММСБ, кредитні програми від ОЩАДБАНКУ, грантові програми від уряду, пріоритети співпраці з ММСБ».

Захід для голів громад, заступників голів, старост, керівників структурних підрозділів ОМС з питань сільського та економічного розвитку, проектних менеджерів, місцевих підприємців, який відбудеться 24 січня 2024 року о 14 год 00 хв. на базі Платформи «Економіка та інвестиції».

Мета заходу – Ознайомити представників ОМС щодо питань фінансування сегменту ММСБ, кредитних програми від ОЩАДБАНКУ, грантових програми від уряду, пріоритетів співпраці з ММСБ, інструментарій співпраці Всеукраїнської Асоціації ОТГ з ОЩАДБАНКОМ.

Партнери:  Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України».

Як долучитися? Реєстрація за посиланням: https://form.jotform.com/240073286083353

Посилання на вебінар Ви знайдете у кінці реєстраційної форми.