Усі сили на підтримку ЗСУ – пріоритет справжніх українців у сучасних воєнних реаліях.

Дата: 27.12.2023 15:03

Цей допис – щира подяка від дружини військового, який служить у хмельницькій ППО – Лілії Богданівни Овсіюк, усім небайдужим, хто долучився до збору на придбання тепловізійного коліматора.
Коли було зібрано лише половину необхідної суми, до загального збору своїми внесками долучились Носуліч Вадим, Тарасов Олександр, працівники суду: Горгулько Надія та Горщар Анатолій.
Завдяки спільним зусиллям тепловізорний коліматор вдалось придбати достатньо швидко і тим самим полегшити роботу військових в умовах поганої видимості.

До Перемоги тільки разом!