Про бюджет Полонської міської територіальної громади на 2024 рік

Дата: 27.12.2023 15:47

Керуючись Бюджетним кодексом України, ст.26 та 59 Закону України "Про місцеве самоврядування",  Полонська міська  рада  вирішила:
1. Визначити на 2024 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 297340300 грн., у тому числі: доходи загального фонду місцевого бюджету в сумі 294132600 грн. та доходи спеціального фонду місцевого бюджету  в сумі 3207700 грн. згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки  місцевого бюджету у сумі   297340300 грн., у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету  в  сумі 294132600 грн. та видатки спеціального фонду місцевого бюджету в  сумі  3207700 грн.;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 100000 грн., що становить 0,034 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 1029000 грн., що становить 0,35 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2.Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2024 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами  згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2024 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

3.1. Дозволити у міжсесійний період  Відділу фінансів виконавчого комітету   при надходженні   трансфертів  (дотацій, субвенцій) з державного бюджету  та місцевих бюджетів  понад  обсяги, враховані в бюджеті громади на 2024 рік, збільшувати обсяг доходів  та  видатків бюджету громади на суму трансфертів,  одержаних з державного бюджету  та місцевих бюджетів  та проводити розподіл та перерозподіл зазначених трансфертів між головними розпорядниками коштів бюджету громади - за погодженням з постійною комісією міської ради  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до бюджету громади на 2024 рік.

Детальніше - Завантажити

Пояснювальна записка - Завантажити